ورزشی

ستاره بایرن مونیخ رکوردشکنی کرد و مصدوم شد

۲۲:۵۱ – ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۲۴۰۰ ۲۲:۵۱ – ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۲۴۰۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF ستاره بایرن مونیخ رکوردشکنی کرد و مصدوم شد ستاره بایرن مونیخ رکوردشکنی کرد و مصدوم شد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

هری کین، مهاجم بایرن مونیخ، اولین بازیکن تاریخ شد که در اولین فصل حضورش در بوندس‌لیگا بیش از ۳۱ گل به ثمر رسانده است.

تیم بایرن مونیخ موفق شد در هفته بیست و ششم بوندس لیگا با نتیجه پنج بر دو دارمشتات را شکست دهد. ستاره باوارایی‌ها در این بازی هری کین بود که یک گل زد و یک پاس گل هم داد. البته کین در اواخر بازی مصدوم شد و از زمین بیرون رفت.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

هری کین با عبور از اووه زیلر، به اولین بازیکن تاریخ بوندس لیگا تبدیل شد که در اولین فصل حضور خود در این رقابت‌ها حداقل ۳۱ گل به ثمر می‌رساند. پیش از کین، رکورد بیش‌ترین گل زده در اولین فصل حضور در بوندس لیگا متعلق به اووه زیلر در فصل ۶۴-۱۹۶۳ (۶۰ سال پیش) بود که توانست ۳۰ گل به ثمر برساند.

هری کین هفته گذشته به رکورد زیلر رسید و امروز با گلزنی مقابل دارمشتات، این رکورد را شکست و تاریخ‌ساز شد. همچنین آمار ۳۱ گل در یک فصل (فقط رقابت‌های لیگ)، بهترین رکورد شخصی هری کین در طول دوران حرفه‌ای او به شمار می‌رود.

هری کین ۳۰ ساله در این فصل در تمامی رقابت‌ها ۳۷ گل به ثمر رسانده و ۱۱ پاس گل ارسال کرده است. با این حال، این مهاجم ممکن است این فصل را بدون قهرمانی در بوندس‌لیگا پشت سر بگذارد چرا که با بایرلورکوزن صدرنشین ۱۰ امتیاز فاصله دارند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا