ورزشی

رُم چند پیشنهاد برای آزمون را رد کرد/ دروسی سردار را می‌خواهد

۱۴:۲۴ – ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۱۹۴۶ ۱۴:۲۴ – ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۱۹۴۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF رُم چند پیشنهاد برای آزمون را رد کرد/ دروسی سردار را می‌خواهد رُم چند پیشنهاد برای آزمون را رد کرد/ دروسی سردار را می‌خواهد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی جدید تیم فوتبال رُم روی مهاجم ایرانی‌اش برای ادامه فصل جاری حساب باز کرده است.

سردار آزمون که اخیراً به منظور همراهی تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، اردوی تیم رُم را به مقصد قطر ترک کرد، در هفته‌های اخیر خبری منتشر شد که مورد توجه باشگاه سویا قرار گرفته و مدیران این باشگاه اسپانیایی با بایرلورکوزن تماسی داشته‌اند و جویای این شده‌اند که آیا احتمال قطع قرارداد قرضی این مهاجم ایرانی با رُم وجود دارد یا خیر. با اخراج ژوزه مورینیو از سمت سرمربیگری این تیم ایتالیایی و روی کار آمدن دانیله دروسی، بحث‌هایی در رسانه‌های ایتالیایی مطرح شده بود که این مربی ایتالیایی قصد دارد از بلوتی به عنوان پشتیبان اصلی لوکاکو و دیبالا در خط حمله استفاده کند و سردار آزمون در اولویت انتخاب‌های او نیست. حالا، اما خبر می‌رسد که دروسی روی مهاجم ایرانی‌اش حساب ویژه‌ای باز کرده است.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ باشگاه رُم در روز‌های اخیر چندین پیشنهاد برای سردار آزمون را رد کرده که یکی از آن‌ها پیشنهادی دیگر از باشگاه سویا بوده است. طبق ادعای روماونو؛ باشگاه رُم هیچ قصدی برای پایان دادن به قرارداد قرضی فعلی‌اش با بایرلورکوزن ندارد، چون دانیله دروسی، سردار آزمون را به عنوان بخشی از تیمش می‌خواهد. در صورت دریافت پیشنهاد خوب یا پیشنهاد معاوضه، آندره‌آ بلوتی (مهاجم ایتالیایی جالوروسی) می‌تواند از رُم جدا شود.

آزمون ۲۹ ساله که در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی ۲۰۲۳ از بایرلورکوزن جدا و با قرارداد قرضی یک ساله راهی رُم شد، در این تیم ایتالیایی با وجود دقایق نه‌چندان زیادی که برای بازی داشته، عملکرد تأثیرگذاری را از خود به نمایش گذاشته است. او این فصل در ۱۵ بازی (۲۹۲ دقیقه از ۱۳۵۰ دقیقه ممکن) برای جالوروسی، آمار یک گل‌زده و یک پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا