ورزشی

دعوت جامعه ورزش از مردم برای شرکت در انتخابات مجلس

۱۹:۱۲ – ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۱۰۸ ۱۹:۱۲ – ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۱۰۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF دعوت جامعه ورزش از مردم برای شرکت در انتخابات مجلس دعوت جامعه ورزش از مردم برای شرکت در انتخابات مجلس ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

جامعه ورزش و جوانان از مردم برای حضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت به عمل آورد.

به نقل از وزارت ورزش و جوانان، جامعه ورزش از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت به عمل آورد.

اکبری سرپرست فدراسیون سوارکاری:

تعیین حق سرنوشت یک امر عقلایی است وهر شهروندی می‌بایست این مهم را از اهم اوجبات برای خود قراردهد.

مردم کشورمان حساسیت حضور در پای صندوق رای را درک کرده و باور دارند حق سرنوشت و تعیین حق شهروندی باانتخابات به منصه بروز وظهور خواهد رسید.

یازدهم اسفند ماه، روز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری است روزی که می‌بایست در آزمون بزرگ و تاریخی به نام انتخابات شرکت و از حق انتخاب استفاده کرده و افراد متخصص و اصلح را برای نشستن بر کرسی مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند.

بر همین مبنا خانواده فهمیم سوارکاری در کنار جامعه ورزش همچون گذشته پرشور پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد و نشان خواهند داد که به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) پایبندند.

رضا قیطاسی قوی‌ترین مرد ایران:

از جامعه بزرگ ورزش به خصوص ورزشکاران و قهرمانان تقاضا دارم همانطور که همیشه در همه عرصه‌های بین المللی خوش درخشیده‌اند در انتخابات پیش رو برای حضور در سرنوشت کشور عزیزمان ایران ان‌شاءالله تصمیمات درست را بگیریم و در انتخابات شرکت کنیم.

دانیال شه بخش؛ بوکسور المپیکی و دارنده مدال تاریخی بوکس جهان:

هر برگه رای جامعه ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان برای کشور بسیار با ارزش و با اهمیت است و ما با رای خود سرنوشتمان را تعیین می‌کنیم.

قهرمانان و ورزشکاران استان همگام با اقشار مختلف جامعه در جهت اعتلای ایران اسلامی و ضمن ترغیب مردم، نقش سازنده تک تک افراد در سرنوشت را تبیین خواهند کرد.

از جوانان نخبه و مستعد استان سیستان و بلوچستان و بویژه ورزشکاران و قهرمانان تقاضا دارم همانطور که همیشه در همه عرصه‌های ملی و بین‌المللی خوش می‌درخشند در انتخابات هم به جمع ما بپیوند و برای حضور در سرنوشت کشور عزیزمان ایران موثر باشیم.

پوپک بسامی ورزشکار رشته وزنه‌برداری:

از مردم عزیز کشورم می‌خواهم با حضور پررنگ خودشان پای صندوق‌های رای در انتخابات پیش رو، بار دیگر وفاداری خودشان را به کشور ایران ثابت کنند و همه باهم برای سازندگی ایران رای بدهیم.

علی جلیلجو کاپیتان تیم ملی ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای:

از مردم کشورم می‌خواهم با حضور خود پای صندوق‌های رای، حمایت خود را از کشورمان و از پرچم سه رنگ کشورمان نشان دهند و از جامعه ورزش می‌خواهم که با رای دادن و حمایت از انتخابات پیش‌رو، حضور فعالی داشته باشند و از کاندیدای مورد نظر خواسته‌ها و مطالبات خود را داشته باشند تا روز به روز اتفاقات درخشان‌تری هم برای مردم و جامعه ورزش کشورمان رقم بخورد. به امید روز‌های بهتر و سربلندی همیشگی کشورمان.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا