ورزشی

دعوت استقلال و پرسپولیس از هواداران برای حضور در انتخابات

۲۳:۱۸ – ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۲۲۱ ۲۳:۱۸ – ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۲۲۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF دعوت استقلال و پرسپولیس از هواداران برای حضور در انتخابات دعوت استقلال و پرسپولیس از هواداران برای حضور در انتخابات ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از هواداران خود خواستند در انتخابات حضوری پرشور داشته باشند.

باشگاه استقلال اعلام‌کرد، انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات خبرگان رهبری فردا جمعه یازدهم اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می شود و بازیکنان، مربیان و مدیران باشگاه استقلال دوشادوش اقشار مختلف مردم در این انتخابات شرکت خواهند کرد.
باشگاه استقلال از هواداران فهیم خود نیز دعوت می‌کند پای صندوق‌های رای بروند و در تعیین سرنوشت خود مشارکت داشته باشند.

هم‌چنین از ساعت ۹ صبح فردا ورزشگاه شهید شیرودی تهران به عنوان مرکز اخذ رای پذیرای اهالی ورزش خواهد بود و ملی پوشان رشته‌های ورزشی مختلف با حضور در این ورزشگاه خاطره انگیز رای خود را به صندوق می‌اندازند.

حضور هواداران عزیز استقلال در این مکان جهت مشارکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی به هر چه باشکوه تر شدن نقش جامعه ورزش در انتخابات منجر خواهد شد.

هم‌چنین باشگاه پرسپولیس اعلام کرد غرور ایرانی بر گرفته از تاریخی غنی و پر بار و حاصل خون شهدای گرانقدر و راهبری‌های حکیمانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری است که حاصل آنها نظامی آزاده و مقتدر بر پایه حکومتی دینی و مردم سالار است.

مردمی سلحشور که اراده کردند، اداره امور خود و کشور پر افتخارشان را بدست بگیرند و سال‌ها است به هر اراده‌ای غیر از این، «نه» گفته‌اند.

ایرانی، اختیارش را خود به دست گرفته است و کشورش را با تصمیم‌های خود می‌سازد. این مردم همان ملتی هستند که نه یک بار بلکه بارها برای دفاع از خود، برابر دنیایی ایستاده‌اند و بارها به آنچه خواسته‌اند تحقق بخشیده‌اند. از پیروزی انقلاب و بستن درهایی که دنیایی از کوفتن آنها وحشت داشت تا جنگ تحمیلی و صحنه‌های پرشمار دیگر، جهانی را از اراده خود شگفت‌زده کرده‌اند.

ملت ما برای در اختیار داشتن آنچه که امروز به آن می‌بالد بزرگان و عزیزان بسیاری را تقدیم کرده است. پس امروز حاضر نیست آنچه را که با خون دل و عزم راسخ فراهم آورد رها سازد. از این رو همه با هم با هوشیاری، بیداری و تعصب به پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری، به نشانه صیانت و پاسداری از جمهوری اسلامی ایران پای صندوق‌های رأی حضور پیدا خواهیم کرد.

فدراسیون دوومیدانی نیز در پیامی جامعه ورزش و اهالی این رشته ورزشی را به حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد.

در بیانیه‌ این فدراسیون از جامعه ورزش و اهالی دوومیدانی دعوت شده تا با حضور خود در پای صندوق‌های رای، در آینده ایران اسلامی سهم به سزایی‌ داشته باشند.

در این بیانیه آمده است، مشارکت گسترده‌ مردم و اهالی ورزش پای صندوق‌های رای، گامی بلند در انسجام و یکپارچگی ملی خواهد بود و با افزایش مشارکت عمومی در این انتخابات، سهم به‌سزایی در آینده کشورمان خواهیم داشت.

وعده دیدار ما روز جمعه ۱۱ اسفندماه، خیابان مفتح، درب اصلی مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی، سالن شهید افراسیابی.

منبع : ایسنا

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا