ورزشی

درویش: تیم استقلال انگیزه اطلاعیه دادن زیادی دارد

۱۹:۳۳ – ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۶۹۷۱ ۱۹:۳۳ – ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۶۹۷۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF درویش: تیم استقلال انگیزه اطلاعیه دادن زیادی دارد درویش: تیم استقلال انگیزه اطلاعیه دادن زیادی دارد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برای ما اصلا فرقی نمی‌کرد دربی در چه زمانی برگزار شود که برخی سریع اطلاعیه می‌دهند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مراسم رونمایی از اسپانسر تیم‌های پایه پرسپولیس اظهار کرد: امروز حامی مالی باشگاه چک ۲ میلیارد تومانی برای تیم‌های پایه داد. واقعاً ما نتوانستیم آنچه حق تیم‌های پایه بود را اجرایی کنیم. خوشبختانه با همکاری حامی مالی توانستیم گوشه‌ای از حق تیم‌های پایه را پرداخت کنیم.

او درباره جلسات مربوط به دربی گفت: ۲ جلسه بود. جلسه اول را خودشان برگزار کردند و ما در جلسه دوم حضور پیدا کردیم. همان روز چهارشنبه ساعت ۸ شب بنا شد که دربی برگزار شود. درآمد بازی برای تیم استقلال است، اما فضای ورزشگاه برای هواداران ۲ تیم ۵۰-۵۰ است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا فرقی می‌کرد دربی در چه زمانی برگزار می‌شود، عنوان کرد: نه فرقی نمی‌کرد. متأسفانه نمی‌دانم بدون اینکه حرف و حدیثی باشد، تیم رقیب انگیزه اطلاعیه دادن زیادی دارد. دیروز هم گفتم اگر قرار است روز دربی تغییر کند به تعداد روز بعد اضافه شود. هیچ درخواست دیگری هم نداشتیم. گفتیم اگر بناست یک روز تأخیر بیفتد برای بازی بعدی هم یک روز تأخیر در نظر گرفته شود. علی الظاهر، چون از روز ۲۸ اسفند فیفا دی شروع می‌شود اصلا قانون اجازه تغییر را نمی‌دهد.

او درباره اینکه بانوانی که دیروز در ورزشگاه آزادی بودند زیر باران بازی پرسپولیس را با فولاد خوزستان تماشا کردند، گفت: جا دارد از بانوان هوادار عذرخواهی کنم، اما تصمیم‌گیر باشگاه نیست. ماهم کرارا این موضوع را اعلام کرده‌ایم. مکانی باشد که از باد و برودت در امان باشند و امنیت هم داشته باشند.

درویش درباره اینکه با گذشت ۱۹ هفته از لیگ برتر، باشگاه پرسپولیس دریافتی از سازمان لیگ داشته، گفت: حرف ناملموسی است و در فوتبال ما جا نیفتاده است. ما بار‌ها گفته‌ایم، اما حرف‌مان به جایی نرسیده است. هیچ جای دنیا نمی‌بینید با وجود اینکه تیمی قهرمان سه جام شود اما دریغ از یک ریال دریافتی داشته باشد. من مانده‌ام میلیارد‌ها پولی که از تیم‌ها برای ثبت‌نام درمسابقات لیگ و جام حذفی و جرایم می‌گیرند و یک اندوخته بسیاری است، این پول‌ها چه جوری هزینه می‌شود. ضمن اینکه اگر تیمی قهرمان شود و فرقی با دیگر تیم‌ها نداشته باشد، اساسا‍ یک سرگرمی است. ۲۰ تا ۳۰ سال پیش در محلات مسابقاتی را برگزار می‌کردند، اما به تیم‌های قهرمان جوایز می‌دادند. بنا نیست از تیم ما خرج کنند برای مقاصدی که خودشان دارند.

او افزود: بهاروند و قنبرزاده از مدیرانی هستند که می‌خواهند گره‌ای را باز کنند، اما متأسفانه نمی‌دانم صاحب سازمان لیگ چه کسی است. هیچ جای دنیا نمی‌بینید تیم میزبان است، هزینه استادیوم را می‌پردازد، اما از امتیاز تبلیغات محروم است. یک مقدار گرفتاریم و می‌گوییم بخشی از درآمد تبلیغات را به ما بدهید، اما به جایی نرسیده است. به نظر من آب در هاون کوبیدن است و قبلاً هم این موضوع را گفته‌ایم. یک سیر تسلسلی دارد که ادامه می‌یابد. اساس کار باید درست شود و یک فکر و ایده جدید با گروهی که توانایی اجرا دارد ریخته شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه نتایج خوب پرسپولیس فشار را از روی او بابت انتخاب اوسمار برداشته است، گفت: خدا را شکر نتایج خوبی گرفت و از هواداران می‌خواهم تسلیم فضای مجازی نشوند. خیلی تحت فشار بودیم و دلالان می‌خواستند مربیان و بازیکنانی را به ما تحمیل کنند، اما خدا کمک کرد و تیم دارد حاصل زحماتی که بازیکنان می‌کشند و وفاق خوبی با سرمربی دارند، نتایج خوبی بگیرند. تنها دغدغه ما مشکل مالی است و اگر حل کنیم، این تیم نه تنها قهرمان می‌شود که نتایج خوبی در لیگ قهرمانان آسیا می‌گیرد.

درویش درباره اینکه طلب ۱۰۹ میلیاردی از وزارت ورزش و ۳ میلیون یورویی از AFC گرفته شد، گفت: برای طلب AFC مجاری مختلفی را رفتیم و دولت و بانک مرکزی کمک کردند، اما هنوز منتج به نتیجه نشده است. طلب ۱۰۹ میلیاردی هم که به آن مبالغی بابت هزینه‌هایی که به ما تحمیل شده، اضافه می‌شود. وزارت ورزش می‌گوید پولی نداریم، باید سازمان برنامه انجام دهد. من حیث المجموع هنوز به جایی نرسیده است. اگر ۱۰۹ میلیارد تومان را داشتیم هیچ دغدغه‌ای امروز نداشتیم. اگر هر کدام از طلب‌ها محقق می‌شد هیچ‌کدام از بدهی‌ها را نداشتیم و تیم هم در آرامش روحی روانی بود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا