ورزشی

برانکو: جادوگر نیستم!

۱۰:۱۸ – ۰۶ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۳۸۷۵ ۱۰:۱۸ – ۰۶ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۳۸۷۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF برانکو: جادوگر نیستم! برانکو: جادوگر نیستم! ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی سابق پرسپولیس بعد از جدایی از تیم ملی عمان از «سطح فوتبال این کشور» به شدت انتقاد کرد.

«عصای جادویی ندارم!»، این جمله انتقادی برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی عمان بعد از تساوی مقابل قرقیزستان و خداحافظی از مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا با کسب ۲ امتیاز است.

برانکو در ۳ بازی مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا نتوانست بردی کسب کند و با یک باخت و ۲ تساوی از این رقابت‌ها حذف شد. بر اساس آمار ارائه شده تیم برانکو در ۳ تنها ۵ شوت به چارچوب داشته است.

سرمربی تیم ملی عمان بعد از تساوی یک بر یک در آخرین بازی مرحله گروهی این تورنمنت می‌گوید که «جادوگر نیست» و نمی‌تواند تیمی که از بنیه ضعیف است را قدرتمند کند.

فدراسیون فوتبال عمان شب گذشته با انتشار بیانیه‌ای از قطع همکاری اش با برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات خبر داد تا سرمربی سابق پرسپولیس بعد از بیش از سال ۳ از عمان جدا شود.

برانکو معتقد است که «لیگ فوتبال عمان ضعیف‌ترین آسیاست» و او نمی‌تواند از کشوری که ضعیف‌ترین لیگ را دارد استعداد‌های فوتبالی در تیم ملی رونمایی کند و باعث عملکردی فوق العاده شود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا