ورزشی

اینتر ۱ – ۱ ناپولی/ حذف شده‌های لیگ قهرمانان به تساوی رضایت دادند + فیلم

۰۱:۴۹ – ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۳۲۱۸ ۰۱:۴۹ – ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۳۲۱۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF سری آ ایتالیا؛ اینتر ۱ – ۱ ناپولی/ حذف شده‌های لیگ قهرمانان به تساوی رضایت دادند + فیلم اینتر ۱ - ۱ ناپولی/ حذف شده‌های لیگ قهرمانان به تساوی رضایت دادند + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم‌های اینتر و ناپولی در سن سیروی میلان به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

در هفته بیست و نهم رقابت‌های سری آ ایتالیا اینتر در سن سیرو میزبان ناپولی بود که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

متیو دارمیان در دقیقه ۴۳ نراتزوری را پیش انداخت، اما خوان ژسوس در دقیقه ۸۲ بازی را به تساوی کشاند.

اینتر که همه دیدار‌های خود را در سال ۲۰۲۴ با پیروزی پشت سر گذاشته بود، چند روز قبل با شکست مقابل اتلتیکو مادرید از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد و برای اولین بار در این سال میلادی، در سری آ امتیاز از دست داد، اما همچنان با ۷۶ امتیاز و اختلاف ۱۴ امتیازی با میلان رده دومی، مقتدرانه صدرنشین است.

ناپولی هم ۴۵ امتیازی شد و در رتبه هفتم قرار دارد، اما با توجه به زیاد شدن اختلافش با بولونیای رده چهارمی به ۹ امتیاز، شانس برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپای سال آینده کم شد. ناپولی هم چند روز قبل مثل اینتر با شکست مقابل یک تیم اسپانیایی دیگر (بارسلونا) از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد و هم شانس حضور در جام باشگاه‌های جهان سال آینده را از دست داد تا هفته بدش تکمیل شود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا