ورزشی

AFC یقه استقلال و پرسپولیس را گرفت/ نامه‌ای که بوی «حذف» می‌دهد

۱۸:۲۴ – ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۸۴۶ ۱۸:۲۴ – ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۸۴۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF AFC یقه استقلال و پرسپولیس را گرفت/ نامه‌ای که بوی «حذف» می‌دهد AFC یقه استقلال و پرسپولیس را گرفت/ نامه‌ای که بوی «حذف» می‌دهد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر خواستار تعیین‌تکلیف مالکیت سرخابی‌ها شده است‌.

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران خواستار پاسخ این مجموعه در خصوص مالکیت باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تهران شده است.

AFC که قوانین سختگیرانه خود را برای صدور مجوز حرفه‌ای جهت حضور تیم‌ها در فرمت جدید لیگ قهرمانان آسیا و جام باشگاه‌های آسیا در نظر گرفته است، خواهان توضیح شفاف درباره تعیین تکلیف سهام باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال و معضلات مالی این باشگاه‌ها شده است.

AFC که تمام مکاتبات بین المللی با باشگاه‌ها را از طریق فدراسیون‌های تحت عضو انجام می‌دهد خواستار رسیدگی هرچه سریع‌تر به این موضوع و پاسخ فوری فدراسیون فوتبال ایران شده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا تا ۱۱ فروردین فرصت رسیدگی به کمبود‌های باشگاه‌ها را داده و هرگونه تخلف را با جریمه‌های سنگین خود که از یک سال پیش وضع کرده بود روبرو خواهد کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در شرایطی درخواست تعیین تکلیف مالکیت این دو باشگاه را مطرح کرده است که با وجود پیگیری‌های صورت گرفته هنوز این دو باشگاه مالکی غیر از وزارت ورزش ندارند و صحبت‌ها در مورد انتقال به وزارتخانه‌های دیگر بی اثر مانده است.

منبع : مهر

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا