ورزشی

۸ مدال طلا و نقره دستاورد ورزشکاران ایرانی در مسابقات دوومیدانی قهرمانی غرب آسیا

۰۱:۴۷ – ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ۸۷۴۵۳۷۷ ۰۱:۴۷ – ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ۸۷۴۵۳۷۷ ورزشی پایه و آبی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF ۸ مدال طلا و نقره دستاورد ورزشکاران ایرانی در مسابقات دوومیدانی قهرمانی غرب آسیا ۸ مدال طلا و نقره دستاورد ورزشکاران ایرانی در مسابقات دوومیدانی قهرمانی غرب آسیا ورزشی پایه و آبی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

نمایندگان کشورمان در روز نخست مسابقات دوومیدانی قهرمانی غرب آسیا ۴ طلا و ۴ نقره کسب کردند.

ملی پوشان دوومیدانی کشورمان در روز نخست مسابقات دوومیدانی قهرمانی غرب آسیا ( بصره) ۴ طلا و ۴ نقره به دست آوردند.

صادق خادمی موفق شد در پرتاب نیزه به مدال نقره دست پیدا کند. او با پرتابی معادل ۷۳.۴۲ متر پس از ورزشکاری از عربستان در جایگاه دوم قرار گرفت.

در پرتاب وزنه زنان الهام هاشمی با ثبت حدنصاب ۱۳.۷۷ متر قهرمان شد و مدال طلا گرفت. در این ماده زهرا امیدوار دیگر نماینده ایران با نتیجه ۱۳.۱۴ متر نایب قهرمان شد و بر سکوی دوم ایستاد.

در رقابت ماده ۳۰۰۰ متر با مانع هم حسین کیهانی با زمان ۸:۴۵.۸۰ دقیقه موفق به کسب مدال نقره شد.بنیامین یوسفی در فینال دوی ۱۰۰ متر با ثبت زمان ۱۰.۳۹ ثانیه در جایگاه چهارم ایستاد.

پیش از این در روز نخست این رقابت‌ها (چهارشنبه، نهم خرداد) حمیدرضا زورآوند در ۱۰ کیلومتر پیاده‌روی، پریسا عرب در ۱۰۰۰۰ متر و مهسا میرزاطبیبی در پرش با نیزه طلا گرفتند و سمیرا کردعلی در پرش با نیزه نقره کسب کرده بود.

تیم ملی دوومیدانی ایران با ۴۲ ورزشکار در رقابت‌های غرب آسیا شرکت کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی پایه و آبی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا