ورزشی

یوسفی: مدیران پرسپولیس همه را سرکار گذاشتند/ کمک‌ اوسمار به پرسپولیس

۰۸:۲۹ – ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۷۷۷۷ ۰۸:۲۹ – ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۷۷۷۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF یوسفی: مدیران پرسپولیس همه را سرکار گذاشتند/ کمک‌ اوسمار به پرسپولیس یوسفی: مدیران پرسپولیس همه را سرکار گذاشتند/ کمک‌ اوسمار به پرسپولیس ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اول هم مشخص بود اوسمار سرمربی پرسپولیس می‌شود و مدیران باشگاه همه را سرکار گذاشته بودند.

رحیم یوسفی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی سرخپوشان اظهار کرد: اگر مدیران پرسپولیس قرار بود اوسمار را به عنوان سرمربی تیم بگذارند نباید آن قدر شلوغ کاری می‌کردند و همه را سرکار می‌گذاشتند و از اول همین مربی را برای تیم می‌گذاشتند. به نظرم مربی خارجی هم برای تیم می‌آوردند به درد نمی‌خورد، چون تا بخواهد بازیکنان را بشناسد زمان می‌برد و آخر فصل هم نتیجه خوبی نمی‌گرفتیم و باید با همین اوسمار کنار بیاییم.

یوسفی درباره اینکه اوسمار کارنامه موفقی نداشته است، گفت: به هر حال اگر یک مربی با سوابق درخشان به پرسپولیس می‌آمد تا بازیکنان را بشناسد چند بازی می‌گذشت و نتیجه هم نمی‌گرفت. به نظرم اوسمار می‌تواند به پرسپولیس کمک کند به شرطی که در کنار آن یک دستیار ایرانی هم بگذارند.

او درباره اینکه حسین عبدی، وحید هاشمیان و علیرضا امامی‌فر دستیاری اوسمار را قبول نکردند، گفت: به هر حال این نفرات مدعی سرمربیگری پرسپولیس هستند. اگر کسی بخواهد سرمربی تیم بزرگ پرسپولیس شود باید یک سال به عنوان مربی در این تیم فعالیت کند تا بعد از آن هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه برخی از بازیکنان در انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی نقش داشتند، گفت: به طور حتم بازیکنان تیم از اوسمار حمایت کردند که او سرمربی پرسپولیس شده است. برخی از بازیکنان منافع خودشان را در نظر می‌گیرند.

یوسفی بیان کرد: به هر حال پولی که برانکو می‌خواهد را مدیران پرسپولیس نمی‌خواهند بدهند. اگر قرار بود خرج کنند برانکو را به پرسپولیس می‌آوردند. پرسپولیسی‌ها مشکل مالی هم دارند. همه اتفاقات رخ داده به ضرر تیم پرسپولیس شد.

او درباره اینکه پرسپولیس با هدایت اوسمار می‌تواند موفق شود، گفت: اگر مربی خارجی بیاورند در این شرایط جواب نمی‌دهد مگر اینکه ایرانی باشد که مربیان داخلی هم نمی‌آیند که دستیار اوسمار شوند. در هر صورت باید با این مربی بسازند. بیرانوند دروازه بان بزرگی است و نیازی به حمایت کردن از اوسمار ندارد، اما برخی از بازیکنان برای اینکه خودشان بازی کنند از این مربی حمایت کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا