ورزشی

یزدانی: حریفم از لحاظ تکنیکی کشتی گیر خوبی نبود/ هدفگذاری ام برای وزن المپیکی ۷۴ کیلو است

۰۷:۵۳ – ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۲۷۳ ۰۷:۵۳ – ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۲۷۳ ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF یزدانی: حریفم از لحاظ تکنیکی کشتی گیر خوبی نبود/ هدفگذاری ام برای وزن المپیکی ۷۴ کیلو است یزدانی: حریفم از لحاظ تکنیکی کشتی گیر خوبی نبود/ هدفگذاری ام برای وزن المپیکی ۷۴ کیلو است ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

ملی پوش کشتی آزاد کشورمان درباره وضعیتش برای حضور در مسابقات المپیک و جهانی توضیحاتی را بیان کرد.

امیر محمد یزدانی ملی پوش کشتی آزاد درباره مبارزه نهایی و حریفش در فینال جام باشگاه‌های جهان اظهار کرد: خدار ا شکر توانستم این مسابقه را برنده شوم. حریفم خیلی پرقدرت بود، اما از لحاظ تکنیکی کشتی گیر خوبی نبود.

یزدانی درباره اینکه کسالت داشت، گفت: بله، ۳، ۴ روز آنفلونزا گرفتم، اما وقتی برای اردوی تیم ملی کشتی به رامسر آمدم چند تا آمپول زدم و آنتی بیوتیک مصرف کردم، اما خوب نشدم و شب آخر حتی پدرم هم به دیدار من آمد تا ببیند حالم چطور است و یک مقدار بهتر شدم و گفتند باید کشتی بگیری و من هم گفتم چشم! البته با مشورتی که داشتیم. فکر می‌کردم بدنم سرحال شده است، اما یک مقدار کم جان بودم و نتوانستم و وسط کشتی هم به آقا هادی گفتم که نمی‌توانم و من را بیرون بکشد، اما شرایط به گونه‌ای بود که نمی‌شد بیرون بیایم.

ملی پوش کشتی درباره اینکه برنامه اش برای آینده چه چیزی هست و آیا به وزن المپیکی می‌آید یا نه! گفت: من تغییر وزنم را انجام دادم، اما نظر کادر فنی مهم است. من وزنم برای ۷۴ هم دارد بالا می‌رود و برنامه ریزی ام برای سال‌های آینده برای وزن ۷۴ کیلوگرم است و قطعا هدفگذاری ام برای این وزن خواهد بود، چون وزن پرمدعی هست و هم وزن المپیکی است.

او درباره اینکه با توجه به اینکه تازه به وزن ۷۴ کیلوگرم آمده است، شانس کمی برای المپیکی شدن دارد، گفت: کشتی گیران خوبی هم در داخل و هم در خارج از کشور هستند و در کنار این عزیزان رقابت کردن باعث افتخار برای من است و امیدوارم در کورس رقابت‌ها هر سالی که می‌خواهد باشد هر کشتی گیری که حقش هست و بهتر است به مسابقات جهانی و المپیک برود و قطعا همه باید برای مردم و کشور افتخار آفرینی کنند و من هم اگر در مسابقات باشم همه سعی خود را می‌کنم و اگر فرد دیگری بود کمک می‌کنم تا دست پر به کشور بازگردد.

یزدانی درباره اینکه در مسابقات جهانی نمی‌خواهد در وزن غیر المپیکی شرکت کند، گفت: باز هم می‌گویم کادر فنی باید تصمیم بگیرد که قرار است چه کاری انجام بدهیم و شرایط وزنی ام را باید ببینم به چه صورت است. مسابقات در آبان ماه برگزار می‌شود و ما هم ۶، ۷ ماه با مسابقات اوزان غیر المپیکی فاصله داریم و اگر بتوانم وزنم را حفظ کنم که البته کار دشواری است، شرکت خواهم کرد.

ملی پوش کشتی درباره اینکه قهرمانی آسیا یک ماه دیگر برگزار می‌شود، گفت: آن مسابقات را سرمربی تیم تصمیم می‌گیرد و روش انتخابی اش مشخص است. براساس آن برای انتخاب نفرات تصمیم گرفته خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا