ورزشی

گزینه‌های مدنظر به شکل هدفمند در فضای مجازی اعلام می‌شوند

۱۵:۳۸ – ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۵۶۶۷ ۱۵:۳۸ – ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۵۶۶۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF باشگاه استقلال: گزینه‌های مدنظر به شکل هدفمند در فضای مجازی اعلام می‌شوند گزینه‌های مدنظر به شکل هدفمند در فضای مجازی اعلام می‌شوند ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه استقلال در واکنش به شایعات نقل و انتقالاتی اطلاعیه‌ای را منتشر کرد.

باشگاه استقلال اعلام کرد؛ فعالیت‌های نقل و انتقالاتی این باشگاه مطابق نظر کادر فنی تیم در حال انجام است و نتایج آن پس از قطعیت، به صورت رسمی از طریق رسانه باشگاه در شبکه‌های اجتماعی منتشر خواهد شد.

مذاکرات مدیرعامل این باشگاه با باشگاه‌های بازیکنانی که نامشان در فهرست گزینه‌های مورد نظر کادرفنی استقلال قرار دارد، در حال انجام است. باشگاه تلاش می‌کند گزینه‌های مدنظر جواد نکونام را از طریق مذاکره با باشگاه‌های لیگ برتری به خدمت بگیرد.

ضمن قدردانی صمیمانه از صبوری و همراهی هواداران که همیشه در سخت‌ترین شرایط حامی باشگاه و تیم محبوب خود بودند و هستند، از هواداران فهیم استقلال تقاضا می‌شود تا قبل از اعلام رسمی باشگاه، از طرح نام گزینه‌های مدنظر استقلال که به شکل هدفمند در فضای مجازی اعلام می‌شوند تا باشگاه تحت فشار قرار بگیرد، پرهیز کنند.

چرا که همین گمانه زنی‌ها، نتیجه معکوس می‌دهد و باعث بالا رفتن سطح توقع باشگاه‌های طرف مذاکره، بالا رفتن قیمت بازیکن و کاهش شانس موفقیت باشگاه استقلال در مذاکره می‌شود.

همه با هم متحد و همدل، در راه تقویت استقلال گام برمی‌داریم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا