ورزشی

کیومرث هاشمی در ورزشگاه شیرودی رای داد

۱۱:۰۳ – ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۵۰۲ ۱۱:۰۳ – ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۰۵۰۲ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF کیومرث هاشمی در ورزشگاه شیرودی رای داد کیومرث هاشمی در ورزشگاه شیرودی رای داد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

وزیر ورزش در حوزه اخذ رای شهید شیرودی حاضر شد و ‌رای خود را به صندوق انداخت.

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان در ورزشگاه شهید شیرودی محل صندوق انتخاباتی جامعه ورزش و جوانان حضور پیدا کرد و در حضور نماینده های جامعه ورزش رای خود را به صندوق انداخت.

وی پس از حضور در ورزشگاه شیرودی، محل حضور جامعه ورزش کشور برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، اظهار کرد: از خانواده رسانه تشکر می‌کنم که امروز حضور مردم و جامعه ورزش را انعکاس می‌دهند. این برای نخستین بار است که جامعه ورزش یک صندوق اختصاصی دارد.

او افزود: هر رای، پشتوانه‌ای برای نظام و انقلاب خواهد بود و این حضور پررنگ می‌تواند به ایران قوی منتهی شود. در تمامی انتخابات گذشته و حال حاضر، مردم ایران حضور پرشوری داشتند و مساله فوق نشانگر این است که نظام ما با اقتدار عمل می‌کند.

هاشمی تصریح کرد: جامعه ورزش مثل همیشه کنار مردم هستند و از همه اهالی ورزش تشکر می‌کنم که در این روز‌ها مردم را به حضور در انتخابات دعوت کردند. به امید خدا این رای‌ها موجب خشنودی مقام معظم رهبری، شهدا و افرادی باشد که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند.

وزیر ورزش همچنین درباره خواسته جامعه ورزش از نمایندگان مجلس خاطرنشان کرد: نمایندگان دو وظیفه دارند که یکی قانونگذاری و دیگری نظارت است و در قانون‌گذاری می‌توانند در توسعه کلان ورزش، کمک کنند. اگر نماینده‌ای نگاه ورزشی‌تری داشته باشد، قطعا به توسعه ورزش کمک می‌کند. در گذشته هم نگاه خوب بوده است، اما امیدوارم افرادی که راه پیدا می‌کنند، بهتر از گذشته نگاه و تلاش داشته باشند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا