ورزشی

کمالوند: باخت برابر پرسپولیس را به گردن می‌گیرم/ برای بقای صنعت نفت در لیگ ناامید نیستیم

۲۳:۰۳ – ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۷۷۹ ۲۳:۰۳ – ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۷۷۹ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF کمالوند: باخت برابر پرسپولیس را به گردن می‌گیرم/ برای بقای صنعت نفت در لیگ ناامید نیستیم کمالوند: باخت برابر پرسپولیس را به گردن می‌گیرم/ برای بقای صنعت نفت در لیگ ناامید نیستیم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مربی‌ای نیستم که باخت را گردن کسی بیندازم و خودم شکست برابر پرسپولیس را به گردن می‌گیرم.

فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از شکست مقابل پرسپولیس، اظهار کرد: با توجه به بخشنامه فدراسیون که ما را از مطرح کردن یکسری مسائل محدود کرده است، نمی‌توانیم صحبت کنیم و درباره داوری صحبت نمی‌کنیم، اما اگر اتفاقی می‌افتد که یک تیم متضرر می‌شود فدراسیون و کمیته داوران پاسخگو باشند و ما به هیچ‌کسی هم اعتراضی نداریم.

او ادامه داد: در گل اول پرسپولیس صحنه‌ای اتفاق افتاد و اعتراضی هم نداریم و اعتراضمان از راه عادلانه و مطلوب فدراسیون با نامه نگاری است، اما وقتی مقابل پرسپولیس با این بازیکنان توانمند با یک گل عقب می‌افتیم، مجبوریم سازمان بازی را تغییر دهیم و جلو بکشیم و بعد هم با بهترین بازیکنان آسیا مواجه می‌شویم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: بازیکنان من بازی خوبی ارائه ندادند و کیفیت بازی هم خوب نبود. البته تیم ما یک اشکال ویژه دارد و آن است که تعدادی از بازیکنانم می‌دانند که چه قوی و چه ضعیف بازی کنند، جایگزین ندارند. مربی‌ای نیستم که باخت را گردن کسی بیندازم و خودم به گردن می‌گیرم. سپاهان را بردیم و نگفتم من بودم، اما باخت را به گردن می‌گیرم.

او عنوان کرد: وقتی پیام پارسا ضعیف بازی می‌کند و ۲ گل بد دریافت می‌کند ما باید چه کار کنیم. پناهی سه بازی متوالی است که اشتباه می‌کند، چاره چیست؟ البته اصلا ناامید نیستم و از فردا مجددا فشرده به کار می‌چسبیم و تا سوت آخرین بازی با انگیزه کار می‌کنیم. بعد از بازی با تراکتور‌های حرف‌های زیادی برای گفتن دارم.

کمالوند بیان کرد: همه اخلاق من را می‌شناسند و حرفم را می‌زنم.۶ بازی دیگر داریم و هر حرفی بزنم تنش بیشتری وارد تیم می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: دلم نه برای بازیکنان و نه برای خودم نمی‌سوزد. خاک عالم بر سر ما با این فوتبالی که بازی می‌کنیم! خاک عالم بر سر ما که برای مردم آبادان این طور فوتبال بازی می‌کنیم. من شرمنده مردم هستم.

او ادامه داد: اکنون نمی‌توان کاری کرد و فقط باید هر طور شده شش بازی باقی مانده را به پایان برسانیم و به خدا توکل کنیم. امشب با پرسپولیس جنگ نابرابر داشتیم، اما امکان دارد در بازی با شمس آذر، گل گهر و تراکتور وضعیت بهتر شود. همه با هم فقط یک راه داریم و فقط باید بجنگیم. من تا آخرین لحظه می‌جنگم. واقعا خدا کند تا بازی آخر سالم بمانم. البته پا پس نمی‌کشم و با تمام توان تلاش می‌کنم. از طرف همه از مردم عذرخواهی می‌کنم و باز هم می‌گویم خاک عالم بر سر ما که این گونه در زمین خودمان بازی را واگذار می‌کنیم.

کمالوند در پاسخ به این سوال که از طرف ویسی هم عذرخواهی می‌کنید؟ گفت: من دوستان دیگری را نام نمی‌برم، چون حرف که می‌زنم دوستان بلافاصله جواب دیگری می‌دهند.

او عنوان کرد: درباره داوری حرف نمی‌زنم که محرومیتی در بر نداشته باشد، اما خواهش می‌کنم خودشان صحنه‌ها را ببینند و اتفاقی به ضرر ما افتاده سریعا واکنش نشان دهند. البته با توجه به این که نمی‌توانیم درباره هر موضوعی در کنفرانس‌ها حرف بزنیم، چرا کنفرانس برگزار می‌کنند؟

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال که با توجه به زمان زیاد تا بازی با گل گهر، تمرینات تعطیل می‌شود؟ گفت: اصلا. اگر می‌خواهید برای بازیکنان جشن تولد هم بگیریم؟ از فردا صبح و عصر تمرین می‌کنیم. نمی‌شود که هوادار با چشم گریان برود و بعد به بازیکن ما بر نخورد.

او خاطر نشان کرد: من از روز اول گفتم آمده‌ام که بمانم و بنای رفتن ندارم. هنوز برای بقای تیم در لیگ برتر ناامید نیستم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا