ورزشی

کشف مزرعه تولید مواد مخدر در خانه ستاره لیگ برتر!

۱۶:۱۶ – ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۷۵۸ ۱۶:۱۶ – ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۷۵۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF کشف مزرعه تولید مواد مخدر در خانه ستاره لیگ برتر! کشف مزرعه تولید مواد مخدر در خانه ستاره لیگ برتر! ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

پلیس انگلیس در خانه یکی از ستاره‌های لیگ برتر انگلیس مواد مخدر کشف کرده است.

یک باند تبهکار خانه یک ستاره لیگ برتر انگلیس را تصرف کردند و مستأجر او را مجبور کردند که به آن‌ها اجازه دهد، در این خانه حشیش تولید دهند!

سپس اعضای این باند زنی که ساکن این خانه بود را در میان انبوهی از گیاهان رها کرده و این خانه را ترک کردند. وقتی پلیس به این خانه یورش برد، بازیکن لیگ برتری مجبور شد بی‌گناهی خود را ثابت کند تا از اتهامات جلوگیری کند.

همچنین پس از اینکه مشخص شد مستاجر پس از تهدید اعضای این باند مجبور شده به آن‌ها اجازه کشت گیاهان را بدهد، بدون هیچ اتهامی آزاد شد.

یک منبع آگاه در همین مورد به نشریه سان گفت: "این بازیکن لیگ برتری صاحب خانه در شمال غربی کشور بود که پس از خرید آن را اجاره داده بود. یکی دیگر از اعضای خانواده املاک این بازیکن را مدیریت می‌کند و وقتی پلیس یک مزرعه حشیش بزرگ را در خانه‌شان پیدا کرد، آن‌ها باورشان نمی‌شد. این گیاهان از بین رفته‌اند و بازیکن باید مدارکی را نشان می‌داد تا ثابت کند، شخص دیگری در این خانه زندگی می‌کرد. "

بر اساس قانون سوءاستفاده از مواد مخدر، تولید و نگهداری گیاه حشیش به قصد عرضه جرمی است که می‌تواند تا ۱۴ سال حبس داشته باشد. درآمد اجاره نیز می‌تواند تحت قانون عواید جرم ضبط شود.

تعداد مزارع تهیه و توزیع مواد مخدر فعال در خانه شهروندان انگلیسی در حال افزایش است. در ماه ژوئن، پلیس بیش از ۱۰۰۰ خانه را مورد بازرسی قرار داده و بیش از ۱۵۰ میلیون یورو مواد مخدر کشف کرده است.

منبع : ورزش سه

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا