ورزشی

کشف آثار جادوگری در رختکن پرسپولیس/ باشگاه ذوب آهن واکنش نشان داد

۱۸:۳۰ – ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۹۴۱۲ ۱۸:۳۰ – ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۹۴۱۲ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF کشف آثار جادوگری در رختکن پرسپولیس/ باشگاه ذوب آهن واکنش نشان داد کشف آثار جادوگری در رختکن پرسپولیس/ باشگاه ذوب آهن واکنش نشان داد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مسئولان باشگاه پرسپولیس پیش از دیدار تیمشان برابر ذوب‌آهن کاغذهایی را روی در رختکن خود پیدا کردند که نشان‌گر اعمال جادوگری بود.

تیم فوتبال پرسپولیس درحالی عصر امروز (چهارشنبه) در جریان هفته هجدهم لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف ذوب‌آهن می‌رود که پیش از شروع بازی مسئولان پرسپولیس کاغذهای عجیبی را روی در رختکن خود کشف کردند.

مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس این کاغذها را که شبیه به جادو و طلسم است به ناظر بازی ارائه کردند و اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام کردند.

باشگاه ذوب آهن اصفهان در بیانیه‌ای نوشت: "در پی انتشار خبر عجیب و مضحک پیرامون پیدا شدن ادعیه و جادو! در رختکن تیم پرسپولیس، جهت روشن شدن افکار عمومی اعلام می‌نماییم باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن قویاً خبر مذکور را تکذیب کرده و بازی‌های رسانه‌ای از این دست را در شأن دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و ذوب‌آهن نمی‌داند.

شایان‌ذکر است که باشگاه ذوب آهن پیگیری قضایی موضوع مذکور را حق خود دانسته و با جدیت، راستی آزمایی و ورود کمیته اخلاق و نهادهای ذی‌ربط جهت برخورد با این موضوع را خواستار است."

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا