ورزشی

کربن زدایی فرانسوی‌ها در المپیک ۲۰۲۴

۱۶:۴۶ – ۱۲ تير ۱۴۰۳ ۸۷۶۹۰۴۹ ۱۶:۴۶ – ۱۲ تير ۱۴۰۳ ۸۷۶۹۰۴۹ ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF کربن زدایی فرانسوی‌ها در المپیک ۲۰۲۴ کربن زدایی فرانسوی‌ها در المپیک ۲۰۲۴ ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

پاریس۲۰۲۴ قصد دارد ردپای کربن خود را در مقایسه با لندن۲۰۱۲ و ریو ۲۰۱۶ به نصف کاهش دهد.

پاریس۲۰۲۴ قصد دارد ردپای کربن خود را در مقایسه با لندن۲۰۱۲ و ریو ۲۰۱۶ به نصف کاهش دهد. برای نصف کردن ردپای کربن بازی‌ها، پاریس ۲۰۲۴ همه انتشارات مستقیم و غیرمستقیم (حوزه‌های ۱،۲،۳) از جمله سفر تماشاگران را در نظر گرفته است. میانگین ردپای کربن بازی‌های اخیر، به استثنای توکیو۲۰۲۰ بدون تماشاگر، ۳/۵ میلیون تن معادل دی اکسید کربن بود.

پاریس۲۰۲۴ با مدیریت و کاهش انتشار کربن منتهی به بازی‌ها، متخصصان آب و هوا را در کمیته تحول اکولوژیکی خود به خدمت گرفته. آنها روش و ابزاری را توسعه داده‌اند که نزدیک به ۱۰۰۰۰ نقطه داده را در خود جای داده است.

نتایج کامل، از جمله داده‌های واقعی رویداد، درپاییز ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد. با این حال، ارزیابی اولیه کربن برای سال‌های ۲۰۱۸-۲۰۲۳ که بر اساس پروتکل GHG و روش IOC انجام شد، نشان می‌دهد که آماده‌سازی بازی‌ها ۴۷۶۰۰۰ teq CO۲ تولید کرده است. سه چهارم این انتشارات ناشی از پروژه‌های زیرساختی دائمی است که توسط Solideo نظارت می‌شود و مابقی مربوط به عملیات پاریس۲۰۲۴ است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا