ورزشی

کامبک لیورپول نیمه تمام ماند/ رم از میلان عبور کرد و لورکوزن با رکوردشکنی صعود کرد+ فیلم

۰۰:۴۸ – ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۸۲۲ ۰۰:۴۸ – ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۸۲۲ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ اروپا؛ کامبک لیورپول نیمه تمام ماند/ رم از میلان عبور کرد و لورکوزن با رکوردشکنی صعود کرد+ فیلم کامبک لیورپول نیمه تمام ماند/ رم از میلان عبور کرد و لورکوزن با رکوردشکنی صعود کرد+ فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم های رم، آتالانتا و لورکوزن به جمع 4 تیم برتر لیگ اروپا راه یافتند.

دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا پنجشنبه شب برگزار شد و تیم‌های صعود کننده به نیمه نهایی مشخص شدند.

در مهمترین دیدار تیم رم در ورزشگاه المپیکو میزبان میلان بود که با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید و با توجه به برد یک بر صفر در سن سیرو، در مجموع با نتیجه سه بر یک پیروز شد و به نیمه نهایی رسید.

رم بازی را توفانی آغاز کرد و با گل‌های مانچینی و دیبالا در دقایق ۱۲ و ۲۲، کار روسونری را سخت کرد، اما اخراج زکی چلیک در دقیقه ۳۱، میلانی‌ها را امیدوار کرد. اگرچه میلان تا دقیقه ۸۶ نتوانست دروازه رم ۱۰ نفره را باز کند و گل گابیا در این دقیقه، تنها سنگینی شکست را کم کرد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

آتالانتای ایتالیا که در بازی رفت دست به کار بزرگی زده بود و با سه گل لیورپول را در آنفیلد شکست داد، در برگامو فقط یک بار و آن هم از روی نقطه پنالتی دروازه اش باز شد و در مجموع با پیروزی ۳-۱ راهی دور بعد شد. محمد صلاح تک گل لیورپول را در دقیقه هفت به ثمر رساند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

لورکوزن آلمان در حالی گام به لندن و مصاف با وستهم گذاشت که در بازی رفت دو بر صفر پیروز شده بود. در این مسابقه وستهم گل اول را در دقیقه ۱۳ به ثمر رساند و در حالی که می‌رفت رکورد شکست ناپذیری لورکوزن در عدد ۴۳ متوقف شود، فریمپونگ در دقیقه ۸۹ گل تساوی را زد تا شاگردان آلونسو با عبور از یوونتوس، رکوردار بازی‌های متوالی بدون باخت شوند و همچنین صعود کنند.

مصاف مارسی و بنفیکا هم پس از پیروزی یک بر صفر مارسی در وقت‌های اضافه در حال پیگیری است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا