ورزشی

کامبک دیدنی ایران برابر تاهیتی با درخشش دروازه‌بان‌ها/ ایتالیا، حریف تیم‌ملی در یک‌چهارم نهایی

۲۱:۴۵ – ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۹۳۱ ۲۱:۴۵ – ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۹۳۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF کامبک دیدنی ایران برابر تاهیتی با درخشش دروازه‌بان‌ها/ ایتالیا، حریف تیم‌ملی در یک‌چهارم نهایی کامبک دیدنی ایران برابر تاهیتی با درخشش دروازه‌بان‌ها/ ایتالیا، حریف تیم‌ملی در یک‌چهارم نهایی ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست تاهیتی به عنوان تیم صدرنشین به مرحله حذفی صعود کرد و حریف ایتالیا شد.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ که در کشور امارات برگزار می‌شود، از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران به مصاف تاهیتی رفت و با نتیجه ۵ بر ۳ حریف خود را شکست داد تا در رده نخست گروه B قرار بگیرد و در مرحله بعد به مصاف ایتالیا رود.

حمید بهزاد پور (۲ گل)، امیر میرجلیلی، تیانی تیو (گل به خودی) و محمدعلی مختاری برای ایران گلزنی کردند و گری لاباسته، رونوی تینیرائواری و پاتریک برای تاهیتی گلزنی کردند.

تیم ملی بازی را هجومی آغاز کرد و با وجود تساوی بدون گل در وقت اول، شاگردان نادری ۱۸ موقعیت گلزنی ایجاد کردند و حتی یک بار هم تیر دروازه حریف را لرزاندند. در نیمه دوم این تاهیتی بود که روی یک ضدحمله به گل رسید. پس از آن ایران یک بار دیگر، تیر دروازه تاهیتی را به لرزه در آورد و چند فرصت گلزنی دیگر هم داشت. با وجود فرصت‌های ایران و درخشش دروازه‌بان و مدافعان حریف، رونوی تینیرائواری گل دوم تاهیتی را به ثمر رساند. این پایان کار در این وقت نبود و شوت دیدنی حمید بهزادپور در آخرین دقیقه وقت دوم، اختلاف را دوباره به حداقل رساند.

در وقت سوم، نوبت درخشش دروازه‌بان دوم ایران یعنی امیر میرجلیلی بود که بدرخشد و همانند همتای خود گلزنی کند و گل دوم ایران را وارد دروازه تاهیتی کند. در ادامه باز هم درخشش دروازه‌بانان تیم ملی ادامه داشت و حمید بهزادپور گل دوم خود و گل سوم ایران را به ثمر رساند. در ادامه روی کار خوب میرجلیلی و موحد، تیو به اشتباه دروازه تاهیتی را باز کرد و اختلاف را برای ایران به عدد دو رساند. بعد از آن حملات تاهیتی افزایش یافت و پاتریک روی یک ضربه ایستگاهی گل سوم تاهیتی را وارد دروازه ایران کرد. این پایان کار نبود و محمدعلی مختاری در این دیدار هم موفق به گلزنی شد و با یک قیچی بغل دیدنی گل پنجم ایران را به ثمر رساند.

با این برد، ایران ۷ امتیازی شد و به عنوان صدرنشین گروه دوم صعود کرد و حریف ایتالیا در یک‌چهارم نهایی شد. تاهیتی نیز با ۶ امتیاز به عنوان تیم دوم باید به مصاف امارات میزبان رود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا