ورزشی

کالیاری ۲-۲ یوونتوس/ فرار بانوی پیر از شکست مقابل شاگردان رانیری+ فیلم

۰۲:۰۵ – ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۱۵۳۶۵ ۰۲:۰۵ – ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۱۵۳۶۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF سری آ ایتالیا؛ کالیاری ۲-۲ یوونتوس/ فرار بانوی پیر از شکست مقابل شاگردان رانیری+ فیلم کالیاری ۲-۲ یوونتوس/ فرار بانوی پیر از شکست مقابل شاگردان رانیری+ فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

یوونتوس در دیداری خارج از خانه با نتیجه ۲-۲ مقابل کالیاری متوقف شد.

هفته سی و سوم سری آ ایتالیا، جمعه شب با یک دیدار آغاز شد که مصاف تیم‌های کالیاری و یوونتوس با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

شاگردان رانیری بازی را خوب شروع کردند و با اشتباه مدافعان یووه، دو پنالتی در نیمه نخست کسب کردند. در دقیقه ۲۸ بازی، ضربه سر دوسنا در محوطه جریمه یووه به دست گلیسون برمر برخورد کرد و منجر به اعلام پنالتی به سود میزبان شد. جانلوکا گائتانو پشت این ضربه قرار گرفت و موفق شد با فریب شزنی و زدن ضربه به سمت چپ بازی را ۱-۰ کند.

در دقیقه ۳۵ هم زیتو لوومبو از مدافعان یووه گذشت، اما شزنی با خروج از دروازه تعادل این مهاجم را بر هم زد و همین باعث شد که داور نقطه پنالتی را نشان دهد و دروازه‌بان یووه را با کارت زرد جریمه کند. این بار یری مینا پشت توپ ایستاد و دقیقاً مانند گل گائتانو، ضربه‌اش را به سمت چپ زد و شزنی را فریب داد تا کالیاری با دو ضربه پنالتی در آستانه شکست یوونتوس قرار بگیرد.

در نیمه دوم ابتدا دوشان ولاهوویچ در دقیقه ۶۱ از روی ضربه آزاد گل نخست یووه را زد و سپس از دقیقه ۸۷ روی سانتر کنان یلدیز مدافع کالیاری به اشتباه دورازه خودشان را باز کرد تا بازی مساوی تمام شود.

شاگردان آلگری با این تساوی ۶۴ امتیازی شدند و در رتبه سوم جدول جای دارند. کالیاری هم با ۳۲ امتیاز به رتبه سیزدهم صعود کرد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا