ورزشی

چشمی: شیطنت‌های ریز و درشتی در استقلال می‌شود

۲۲:۳۲ – ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۳۳۱۴ ۲۲:۳۲ – ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۳۳۱۴ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF چشمی: شیطنت‌های ریز و درشتی در استقلال می‌شود چشمی: شیطنت‌های ریز و درشتی در استقلال می‌شود ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

هافبک تیم فوتبال استقلال در پی شکست این تیم در جام حذفی از شیطنت‌های ریز و درشتی گفت که مانع از تداوم روند رو به رشد آبی‌پوشان شده است.

روزبه چشمی پس از شکست ۲ بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل مس رفسنجان و کنار رفتن از جام حذفی گفت: تیم ما تلاشش را کرد، ولی متأسفانه نتیجه آن طوری که می‌خواستیم، نشد. باز هم بحث داوری داشتیم و کارشناسان روی گل دوم مس و تکرار پنالتی ما صحبت کردند، ولی باید از هواداران معذرت‌خواهی کنیم و مسئولیت این باخت با ما است و ان‌شاء‌الله بتوانیم جبران کنیم. می‌دانم هواداران انتظار چنین نتیجه‌ای نداشتند و شرمنده آن‌ها شدیم.

وی در مورد ادامه بازی‌های استقلال در لیگ برتر تصریح کرد: تا اینجای کار همه تلاش‌مان را کرده‌ایم. در نیمه اول روی اتفاق از مس گل دریافت کردیم. از هواداران عذرخواهی کردم، ولی یکسری مشکلات هست که باید اشاره کنم. در دو سه روز اخیر شیطنت‌هایی صورت گرفت. یک بار گفتم آرزو می‌کنم مشکلات حل شود، ولی شیطنت‌های ریز و درشتی در تیم اتفاق می‌افتد و باید یک جایی آن را متوقف کنند. سر اتفاقات کوچک، تمرکز یکسری از بازیکنان را یکی دو روز قبل از بازی به‌هم می‌زنند و باید این کار‌ها را تمام کنند. باید تا قبل از سال جدید این مشکلات را حل کنند، چون ضررش را استقلال و هواداران می‌بینند.

هافبک تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: ما سه چهار بازی سخت داریم و روز جمعه یک بازی خارج از خانه دیگر خواهیم داشت. ما در پیروزی‌های‌مان هم از داوری حرف زدیم، امروز نیز درباره داوری صحبت می‌کنیم و امیدوارم دیگر این بلا‌ها را سر تیم ما نیاورند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا