ورزشی

پیکر فریار امینی پور در زادگاهش به خاک سپرده شد

۱۵:۲۷ – ۰۶ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۴۰۴۴ ۱۵:۲۷ – ۰۶ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۴۰۴۴ ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF پیکر فریار امینی پور در زادگاهش به خاک سپرده شد پیکر فریار امینی پور در زادگاهش به خاک سپرده شد ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مراسم خاکسپاری فریار امینی پور در آرامستان آیچی شهرستان سقز با حضور مسئولان کشوری، لشکری و جمع کثیری از همشهریان وی برگزار شد.

پیکر فریار امینی‌پور، مبارز دسته خروس وزن سازمان وان چمپیونشیپ، رزمی‌کار با اخلاق و عضو اسبق تیم ملی موی‌تای کشورمان که بر اثر سانحه رانندگی موتورسیکلت در تونل چالونگ شهر پوکت واقع در کشور تایلند درگذشته بود، سر انجام پس از پانزده روز با حضور فرماندار، نماینده مجلس، امام جمعه، سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان کردستان و دیگر مسئولان کشوری و لشکری از پلیس راه شهرستان سقز آغاز شد و در نهایت در آرامستان آیچی این شهر آرام گرفت.

فریار امینی پور که در یک قدمی قرارداد ۱۰۰ هزار دلاری بود، چهار برد و یک شکست در کارنامه خود داشت و آخرین مبارزه خود را یکم دی ماه در استادیوم بزرگ لومپینی بانکوک برگزار کرد.

او که یکی از موفق‌ترین لژیونرهای ایرانی در شرق آسیا بود با غلبه بر حریفان قدرتمندی از جمله هیروکی سوزوکی، فراری فرتکس، رامبولک و پونگسوری نام خود را برای همیشه در تاریخ این ورزش و رشته MMA ثبت کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا