اجتماعی

پیش‌بینی هوای تهران در چند روز آینده اعلام شد

به گزارش خبرآنلاین، اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد شدیدتا خیلی شدید در نیمه جنوبی و غربی استان و تداوم کاهش نسبی دما تا فردا (۱۴ خرداد) خبر داد.

ایسنا در خبری نوشت: بر پایه واکاوی الگوهای همدیدی و بررسی نقشه‌های پیش‌یابی، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با افزایش باد در نیمه جنوبی و غربی و افزایش ابر در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.

طی دو روز آینده در نیمه جنوبی و غربی استان، وزش باد شدید تا خیلی شدید، گاهی با خیزش گرد و خاک و کاهش دید و در ارتفاعات گاهی رگبار باران و وزش باد شدید موقت با احتمال تندر و آذرخش مورد انتظار است. امروز تا فردا (۱۳ تا ۱۴ خرداد) کاهش نسبی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر سه شنبه (۱۵ خرداد) با نفوذ زبانه‌های سامانه بارشی به‌تدریج افرایش ابر و در بعضی ساعت‌های چهارشنبه تا جمعه (۱۶ تا ۱۸ خرداد) آسمانی نیمه ابری تا ابری، گاهی رگبار باران و تندر و آذرخش به‌ویژه در نیمه شمالی استان مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۲ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۴ ‌خرداد) صاف، در بعضی ساعت‌ها افزایش باد، با احتمال وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد و طی ‌چهارشنبه (۱۵ خرداد) کمی ابری، دربعضی ساعت‌ها افزایش باد، از بعد از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

۴۷۲۳۶

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا