ورزشی

پیروزی پرگل رم و لیورپول مقابل حریفان/ لورکوزن دقیقه ۹۲ روند شکست ناپذیری‌اش را حفظ کرد + فیلم

۲۳:۵۵ – ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۵۸۳۷ ۲۳:۵۵ – ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۵۸۳۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ اروپا؛ پیروزی پرگل رم و لیورپول مقابل حریفان/ لورکوزن دقیقه ۹۲ روند شکست ناپذیری‌اش را حفظ کرد + فیلم پیروزی پرگل رم و لیورپول مقابل حریفان/ لورکوزن دقیقه ۹۲ روند شکست ناپذیری‌اش را حفظ کرد + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم‌های رم و لیورپول حریفان خود را شکست دادند، اما لورکوزن تن به تساوی داد.

در چارچوب دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه سه دیدار مهم برگزار شد.

در حساس‌ترین بازی، تیم رم ایتالیا میزبان برایتون انگلیس بود که با نتیجه چهار بر صفر حریفش را در هم کوبید.

دیبالا که برابر تورینو موفق به هت‌تریک شده بود و در بازی ابتدای هفته برابر مونزا نیز یک گل و یک پاس گل به نام خود ثبت کرده بود، روی پاس عمقی تماشایی پارادس گل اول رم را به ثمر رساند که در ابتدا از سوی داور مردود اعلام شد؛ اما پس از بازبینی در اتاق وی‌ای آر، صحت گل تأیید شد تا دیبالا مثل بازی‌های هفته‌های اخیرش، موفق به گلزنی شود.

در ادامه گل‌های روملو لوکاکو، مانچینی و کریستانته گل‌های دیگری برای جالوروسی زدند تا شاگردان روبرتو دی زربی شکست سختی در پایتخت ایتالیا متحمل شوند و کارش برای بازی برگشت در انگلیس دشوار شود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

لیورپول در کشور جمهوری چک مهمان اسپارتاپراگ بود که با نتیجه پنج بر یک به پیروزی رسید.

مک آلیستر (۷)، نونیز (۲۵ و ۳+۴۵)، دیاز (۵۳) و سوبوسلای (۴+۹۰) گل‌های لیورپول را در این بازی به ثمر رساندند. بردلی (۴۶، گل به خودی) هم تک گل میزبان را زد.

دیدار برگشت دو تیم، پنجشنبه هفته آینده به میزبانی لیورپول در آنفیلد برگزار خواهد شد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

در دیگر مسابقه قره باغ آذربایجان میزبان لورکوزن آلمان بود که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید. در این دیدار تیم میزبان با دو گل از حریف پیش افتاده بود، اما این دیدار در نهایت به لطف گل پاتریک شیک، بایرلورکوزن در وقت‌های تلف شده از شکست گریخت و بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید تا روند شکست ناپذیری شاگردان آلونسو حفظ شده و تعداد بازی‌های بدون شکست این تیم در فصل جاری به ۳۵ برسد. آن‌ها در این فصل همچنان شکست ناپذیر هستند. گفتنی است قره باغ و بایرلورکوزن در مرحله گروهی لیگ اروپا نیز مقابل هم قرار گرفته بودند که هر دو دیدار با پیروزی نماینده آلمان به پایان رسیده بود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا