ورزشی

پیروزی ملوان در دربی شمال کشور/ شکست ذوب آهن مقابل شمس آذر

۲۲:۳۲ – ۱۸ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۵۹۸۶ ۲۲:۳۲ – ۱۸ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۵۹۸۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ برتر فوتبال؛ پیروزی ملوان در دربی شمال کشور/ شکست ذوب آهن مقابل شمس آذر پیروزی ملوان در دربی شمال کشور/ شکست ذوب آهن مقابل شمس آذر ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

دو دیدار همزمان از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال با پیروزی تیم‌های ملوان بندر انزلی و شمس‌آذر قزوین به پایان رسید.

در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال، امشب تیم‌های ملوان و شمس آذر موفق شدند حریفانشان را شکست دهند.

نساجی در ورزشگاه وطنی قائمشهر دربی شمال کشور را در مقابل ملوان انجام داد و با یک گل شکست خورد. نساجی در این دیدار به خصوص در نیمه دوم حملات زیادی انجام داد، اما در دقیقه ۷۷ روی ضد حمله غافلگیر شد و گل خورد. حرکت خوب و پاس رضا جعفری با شوت تمام کننده محمدرضا سلیمانی تک گل پیروزی بخش ملوان را به همراه داشت تا ملوان یک برد شیرین را به دست آورد و نساجی نیز بیش از گذشته خطر سقوط را احساس کند.

ملوان با این برد ۳۸ امتیازی شد و در رتبه پنج باقی ماند. شاگردان مهدی تارتار با سپاهان رده چهارمی هم‌امتیاز شدند و تنها یک امتیاز با تراکتور در رتبه سوم فاصله دارند. البته آنها دو بازی از سپاهان و یک بازی از تراکتور بیشتر دارند. نساجی هم با ۱۵ امتیاز در رده پانزدهم جدول ۱۶ تیمی باقی ماند.

در دیگر بازی شمس آذر با دو گلی که حسین گودرزی و مجتبی فخریان به ثمر رساندند، محمد ربیعی و ذوب آهن را در فولادشهر شکست داد و جای این تیم را نیز در رتبه هشتم جدول از آن خود کرد. محمد ربیعی بعد از این بازی استعفا داد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا