ورزشی

پیروزی عربستان و عراق مقابل حریفان/ اکرم عفیف باز هم برای قطر درخشید+ فیلم

۰۰:۵۷ – ۰۳ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۸۱۰ ۰۰:۵۷ – ۰۳ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۸۱۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶؛ پیروزی عربستان و عراق مقابل حریفان/ اکرم عفیف باز هم برای قطر درخشید+ فیلم پیروزی عربستان و عراق مقابل حریفان/ اکرم عفیف باز هم برای قطر درخشید+ فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم‌های ملی عربستان، قطر و عراق موفق شدند حریفانشان را در هفته سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ شکست دهند.

در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا، پنجشنبه شب چند دیدار برگزار شد.

در گروه A قطر با درخشش اکرم عفیف بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا با سه گل کویت را شکست داد. عفیف ۲ گل از ۳ گل تیمش را زد. در همین گروه افغانستان و هند به تساوی بدون گل رضایت دادند. در جدول این گروه، قطر با ۹ امتیاز صدرنشین است و هند با چهار امتیاز دوم است.

در گروه D عمان با دو گل مالزی را مغلوب کرد و قزاقستان هم با همین نتیجه چین تایپه را شکست داد. عمان، قزاقستان و مالزی در این گل شش امتیازی هستند و چین تایپه امتیازی ندارد.

در گروه F عراق با تک گل مهند علی فیلیپین را مغلوب کرد تا با ۹ امتیاز صدرنشین این گروه شود.

در گروه G هم عربستان با یک گل تاجیکستان را شکست داد. سالم الدوساری مرد سال آسیا تک گل این دیدار را زد تا شاگردان مانچینی با ۹ امتیاز صدرنشین گروه باشند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

در گروه H هم بحرین با چهار گل میزبانش نپال را شکست داد و امارات هم دو بر یک یمن را از پیش روی برداشت. امارات با ۹ و بحرین با ۶ امتیاز تیم‌های اول و دوم گروه هستند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا