ورزشی

پرسپولیس با پیکان سواری به دنبال برد در آزادی/ جدال لالیگایی در ورزشگاه خالی از تماشاگر دستگردی

۰۱:۴۱ – ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۲۴۵۵ ۰۱:۴۱ – ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۲۴۵۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال؛ پرسپولیس با پیکان سواری به دنبال برد در آزادی/ جدال لالیگایی در ورزشگاه خالی از تماشاگر دستگردی پرسپولیس با پیکان سواری به دنبال برد در آزادی/ جدال لالیگایی در ورزشگاه خالی از تماشاگر دستگردی ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مسابقات هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال با انجام ۸ دیدار امروز یکشنبه در شهر‌های مختلف برگزار می‌شود.

مسابقات هفته بیست و یکم و آخرین بازی‌های لیگ برتر فوتبال در سال ۱۴۰۲ با انجام ۸ دیدار روز یکشنبه برگزار می‌شود و بعد از آن مسابقات به مدت ۲ هفته تعطیل خواهد شد. در حساس‌ترین بازی ها، تیم استقلال به مصاف تیم هوادار می‌رود و تیم پرسپولیس پذیرای تیم پیکان در ورزشگاه آزادی است.

پرسپولیس – پیکان/ یکشنبه ساعت ۱۸:۴۵

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ۳ برد متوالی در دربی ۱۰۳ نتوانست برابر استقلال رقیب دیرینه خود به برتری برسد و نوار پیروزی هایش قطع شد، همچنان با اختلاف ۳ امتیازی و کسب ۴۰ امتیاز در رتبه دوم جدول رده بندی قرار دارد.

سرخپوشان پایتخت می‌خواهند آخرین بازی خود را در پایان سال با برتری برابر پیکان به پایان برسانند تا عیدی به هواداران خود بدهند.

در آن طرف، تیم پیکان در ۲ بازی اخیر خود برابر تیم‌های سپاهان و ملوان به برتری رسید و این تیم می‌خواهد با برد برابر پرسپولیس شگفتی دیگری خلق کند و سومین برد متوالی خود را جشن بگیرد، اما کار سختی جلوی هواداران سرخپوش دارد.

رضا عنایتی در قامت سرمربی هیچ‌گاه موفق به برد پرسپولیس نشده است. حاصل تقابل این مربی با سرخپوشان ۲ تساوی و ۲ شکست بوده است.

سروش رفیعی به علت محرومیت به بازی با پیکان نمی‌رسد، اما حسین کنعانی زادگان بعد از گذراندن یک جلسه محرومیت می‌تواند تیمش را در این بازی همراهی کند. همچنین گولسیانی مصدومیتش برطرف شده است و قادر به همراهی تیمش در این بازی است.

همچنین ۲ تیم تاکنون ۳۷ مرتبه به مصاف هم رفته اند که ۲۷ برد سهم پرسپولیس و ۵ برد سهم پیکان و ۵ بازی هم با تساوی به پایان رسیده است.

علاوه بر این، آخرین برد خودرو سازان برابر سرخپوشان پایتخت نزدیک ۷ سال می‌گذرد که شاگردان مجید جلالی با تک گل مرتضی آقاخان توانستند تیم پرسپولیس را با سرمربیگری برانکو شکست بدهند.

سپاهان- گل گهر/ یکشنبه ساعت ۱۸:۴۵

تیم فوتبال سپاهان هفته گذشته با برتری برابر تیم فولاد توانست به ۵ باخت متوالی خود در لیگ برتر پایان بدهد.

البته آخرین برد طلایی پوشان در اصفهان به ۳ ماه قبل برمی گردد و باید دید آن‌ها می‌توانند با بردن گل گهر در نقش جهان در آخرین دیدار پایان سال به هواداران خود عیدی بدهند یا نه!

در آن طرف، تیم فوتبال گل گهر در نیم فصل دوم نتایج خوبی گرفته است. این تیم هفته گذشته با برتری برابر تیم صنعت نفت آبادان ۳۳ امتیازی شده و در رتبه پنجم قرار گرفت.

تیم گل گهر می‌خواهد با کسب امتیاز در نقش جهان به روند رو به رشد خود ادامه بدهند و وضعیت خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهد.

جدال ۲ مربی خارجی لیگ برتر فوتبال در این بازی جذاب و دیدنی خواهد بود. بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۳ بر یک به نفع تیم گل گهر سیرجان به پایان رسید.

مس رفسنجان – ذوب آهن/ یکشنبه ساعت ۱۸:۴۵

تیم مس رفسنجان با سرمربی‌گری محرم نویدکیا تاکنون شکستی نداشته است و این تیم می‌خواهد با بردن ذوب آهن در آخرین بازی پایان سال رکورد شکست ناپذیری خود را حفظ کند.

در آن طرف، تیم ذوب آهن بردی در نیم فصل دوم کسب نکرده و به میانه جدول سقوط کرده است. شاگردان محمد ربیعی در ۸ بازی فقط ۳ گل زدند تا مشخص شود آنها در خط حمله مشکل دارند.

محمد ربیعی فصل گذشته سرمربی مس رفسنجان بوده است و شناخت خوبی از تیم سابق خود دارد و باید دید این مربی می‌تواند انتقام شکست بازی رفت را از تیم سابق خود بگیرد یا نه!

آلومینیوم اراک – نساجی مازندران/ یکشنبه ساعت ۱۸:۴۵

تیم فوتبال آلومینیوم هفته گذشته برابر تیم مس رفسنجان شکست سنگینی متحمل شد و با ۲۵ امتیاز در رتبه نهم قرار گرفت.

شاگردان مجتبی حسینی ۳ باخت متوالی در لیگ برتر متحمل شدند و آنها می‌خواهند با کسب ۳ امتیاز خانگی برابر تیم نساجی نوار ناکامی‌های خود را قطع کنند و با برد به تعطیلات بروند.

در آن طرف، تیم نساجی مازندران بعد از مدت‌ها هفته گذشته توانست برابر تیم شمس آذر به برتری دست یافت، اما همچنان با ۱۵ امتیاز در رتبه پانزدهم جدول رده بندی قرار دارد.

شاگردان الهامی می‌خواهند با کسب امتیاز برابر تیم آلومینیوم همچنان به بقا در لیگ برتر امیدوار بمانند و به تعطیلات بروند، اما کار سختی در اراک پیش رو دارند.

این ۲ تیم در جام حذفی هم به مصاف هم رفتند که تیم آلومینیوم توانست تیم نساجی را شکست بدهد و به مرحله بعدی این رقابت‌ها راه یابد.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه یک بر صفر به نفع آلومینیوم به پایان رسید.

ملوان‌ – صنعت نفت آبادان/ یکشنبه ساعت ۱۹

تیم فوتبال ملوان هفته گذشته با یک گل برابر تیم پیکان شکست خورد و با ۳۲ امتیاز در جایگاه ششم قرار دارد. قو‌های سپید انزلی به ۳ امتیاز بازی خانگی برابر تیم صنعت نفت آبادان نیاز مبرم دارند تا با خیال راحت راهی تعطیلات شوند.

در آن طرف، تیم صنعت نفت آبادان وضعیت خوبی ندارد و این تیم هفته گذشته برابر تیم گل گهر شکست خورد و با ۱۳ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد.

از زمانی که سهراب بختیاری زاده سرمربی تیم صنعت نفت آبادان شده، این تیم رنگ برد را ندیده است.شاگردان بختیاری زاده نیاز به ۳ امتیاز بازی خارج از خانه برابر تیم ملوان را دارند تا همچنان به بقا در لیگ برتر امیدوار باشند.

البته ۱۳ سال از آخرین برد نفتی‌ها برابر ملوان می‌گذرد و باید دید آنها می‌توانند این طلسم را بشکنند یا نه! بازی رفت ۲ تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

استقلال خوزستان – فولاد/ یکشنبه ساعت ۱۹

دربی اهواز بین تیم‌های ته جدولی استقلال خوزستان و فولاد از حساسیت خاصی برخوردار است و به نوعی بازی ۶ امتیازی محسوب می‌شود.

آبی پوشان اهوازی با برد برابر تیم ذوب آهن دست به کار بزرگی زدند و با ۱۵ امتیاز در رتبه چهاردهم قرار گرفتند.شاگردان پورموسوی می‌خواهند با برد در دربی اهواز همچنان به بقا در لیگ برتر امیدوار بمانند.

تیم استقلال خوزستان در نیم فصل دوم عملکرد بهتری نسبت به نیم فصل اول داشت و در ۵ بازی ۲ برد کسب کرده است.

در آن طرف، تیم فولاد خوزستان هفته گذشته برابر تیم سپاهان شکست سنگینی متحمل شد و با ۱۹ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

تیم فولاد خوزستان با هدایت آل نعمه هم شرایطش بهتر نشد به همین علت مدیران باشگاه تصمیم گرفتند عبدالله ویسی را به عنوان سرمربی تیم خود را انتخاب کنند تا شوکی به تیم خود وارد کنند.

به هر حال عبدالله ویسی که به گواردیولای وطنی معروف است، باید دید می‌تواند تیم فولاد خوزستان را از انتهای جدول دور کند یا نه! بازی رفت ۲ تیم با نتیجه یک بر صفر به نفع فولاد خوزستان به پایان رسید.

شمس آذر قزوین – تراکتور/ یکشنبه ساعت ۱۹

تیم شمس آذر در نیم فصل دوم نتوانسته نتایج خوبی به دست آورد و تاکنون ۳ شکست و ۲ تساوی به دست آورده و فقط یک برد کسب کرده است. این تیم در ۴ بازی اخیر خود ۲ گل زدند که این گل‌ها هم به تنها برد این تیم در نیم فصل دوم برابر تیم آلومینیوم برمی گردد و در ۳ دیدار خود گلی به ثمر نرساندند.

شاگردان دقیقی می‌خواهند ۳ امتیاز بازی خانگی برابر تیم تراکتور را بگیرند تا نوار ناکامی‌های خود را قطع کنند و با خیال راحت به تعطیلات بروند.

در آن طرف، تیم تراکتور هفته گذشته برابر تیم هوادار برد پرگلی به دست آورد و با ۳۵ امتیاز در جایگاه سوم جدو ل رده بندی قرار دارد.

شاگردان خمز با وجود اینکه در بازی‌های خانگی ۲ برد کسب کردند، اما در دیدار‌های خارج از خانه از ۲ بازی فقط یک امتیاز به دست آوردند. آنها می‌خواهند با برد برابر تیم شمس آذر طلسم پیروز نشدن خود را بشکنند و علاوه بر این انتقام شکست بازی رفت را از حریف قزوینی خود بگیرند و همچنان جزو مدعیان قهرمانی باشند.

رحمان جعفری چهره ویژه این بازی است و او در نیم فصل اول با زدن ۵ گل برای شمس آذر بهترین مهاجم این تیم بود، اما با توجه به سیاست باشگاه قزوینی به تراکتور انتقال یافت و در این تیم تبریزی هم تاکنون ۳ گل زده است. به هر حال باید دید او می‌تواند به تیم سابقش شمس آذر گل بزند یا نه!بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع تیم شمس آذر به پایان رسید.

هوادار – استقلال/ یکشنبه ساعت ۲۱

دیدار تیم‌های فوتبال هوادار و استقلال در ورزشگاه خالی از تماشاگر پاس قوامین برگزار می‌شود و همین موضوع باعث اعتراض آبی پوشان شده است، اما مهدی مسئول برگزاری مسابقات بیان کرد که اگر استقلالی‌ها به این موضوع اعتراض دارند باید کتبا اعلام کنند نه اینکه بیانیه صادر کنند.

تیم هوادار بعد از کسب نتایج خوب با سرمربیگری مسعود شجاعی هفته گذشته برابر تیم تراکتور شکست سنگینی متحمل شد و با ۱۹ امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

تیم هوادار در ۶ بازی قبلی خود برابر تیم استقلال شکست خورد و این تیم می‌خواهد طلسم باخت‌های خود را بشکند، اما کار سختی جلوی صدرنشین لیگ دارد.

در آن طرف، تیم استقلال هفته گذشته با وجود ارائه بازی تدافعی و ضعیف برابر تیم پرسپولیس رقیب دیرینه خود توانست یک امتیاز در دربی بگیرد و همچنان اختلاف ۳ امتیازی خود را با سرخپوشان حفظ کند.

آبی پوشان پایتخت با یک تساوی هم می‌توانند با حفظ صدرنشینی به تعطیلات لیگ برتر فوتبال بروند، اما آنها می‌خواهند با برد برابر هوادار همچنان اختلاف خود را با رقیب دیرینه خود حفظ کنند. جدال مسعود شجاعی و جواد نکونام همبازی‌های سابق در تیم اوساسونا به جذابیت این بازی می‌افزاید. بازی رفت با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع تیم استقلال به پایان رسید.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا