ورزشی

پایان کار نمایندگان پاراتیروکمان ایران با کسب یک نقره و سهمیه پارالمپیک پاریس

۲۲:۳۰ – ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۵۸۰۴ ۲۲:۳۰ – ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۵۸۰۴ ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF پایان کار نمایندگان پاراتیروکمان ایران با کسب یک نقره و سهمیه پارالمپیک پاریس پایان کار نمایندگان پاراتیروکمان ایران با کسب یک نقره و سهمیه پارالمپیک پاریس ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

در پایان رقابت‌های بین المللی پاراتیروکمان در امارات، نمایندگان ایران موفق به کسب یک مدال نقره و سهمیه پارالمپیک پاریس شدند.

رقابت‌های بین المللی پاراتیروکمان در امارات برگزار شد و در پایان این مسابقات، کمانداران کشورمان موفق به کسب یک مدال نقره و سهمیه پارالمپیک پاریس شدند.

محمدرضا زندی، ملی پوش کشورمان در ماده W 1 و در مرحله فینال برابر حریفی از ترکیه به رقابت پرداخت و با نتیجه ۱۳۶ بر ۱۲۷ نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

تیم ملی تیروکمان ایران با ترکیب محمدرضا زندی و غلامرضا رحیمی و سرمربیگری میلاد وزیری در این مسابقات شرکت کرده بود که غلامرضا رحیمی موفق به کسب سهمیه پارالمپیک پاریس شد و محمدرضا زندی به مدال نقره رسید.

این مسابقات آخرین مرحله کسب سهمیه پارالمپیک پاریس در رشته تیروکمان بود. تیم ملی پاراتیروکمان پیش از این موفق به کسب ۶ سهمیه دیگر شده بود.

منبع: ایسنا

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا