ورزشی

پاری سن ژرمن ۲ – ۳ بارسلونا/ کامبک علیه کامبک با تعویض‌های جادویی ژاوی + فیلم

۰۰:۵۰ – ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۹۰۹۶ ۰۰:۵۰ – ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۹۰۹۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ قهرمانان اروپا؛ پاری سن ژرمن ۲ – ۳ بارسلونا/ کامبک علیه کامبک با تعویض‌های جادویی ژاوی + فیلم پاری سن ژرمن ۲ - ۳ بارسلونا/ کامبک علیه کامبک با تعویض‌های جادویی ژاوی + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

بارسلونا کامبک پاری سن ژرمن را با کامبک جواب داد و با کسب نتیجه دلخواه به خانه برمی‌گردد.

در چارچوب دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های پاری سن ژرمن و بارسلونا در ورزشگاه پارک د پرنس شهر پاریس به مصاف هم رفتند که این دیدار هیجان انگیز که هر کدام از دو تیم یک بار کامبک زدند، با پیروزی سه بر دو بارسلونا به پایان رسید.

هواداران پاری سن ژرمن در ابتدای دیدار توانستند با زدن سوت و هو کردن بازیکنان بارسا برای چند دقیقه‌ای تمرکز تیم ژاوی هرناندز را بر هم بزنند، اما آبی‌اناری‌ها پس از چند دقیقه اختیار بازی را در دست گرفتند و در دقیقه ۳۷ به گل رسیدند. لامینه یامال از سمت راست حرکت کرد و توپ را به شکلی کوتاه به روی دروازه ارسال کرد، دوناروما از دروازه خارج شد و در نزدیکی نقطه پنالتی توپ را با نوک انگشتانش به‌صورت ناقص دفع کرد. همین باعث شد که رافینیا صاحب توپ شود. او به راحتی دروازه خالی را نشانه گرفت و در میان تلاش ناموفق مدافعان پی‌اس‌جی، دروازه میزبان را فرو ریخت تا پارک دو پرنس برای لحظاتی ساکت شود. نیمه نخست همین یک گل را داشت.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

در نیمه دوم، اما بازی هیجان انگیز‌تر دنبال شد. پاری سن ژرمن با توپ پر گام به این نیمه گذاشت و خیلی زود کامبک زد. ابتدا در دقیقه ۴۸ روی حمله‌ای دمبله توپ را به امباپه سپرد، ارسال او، اما توسط بازیکنان بارسا برگشت خورد و توپ دوباره به دمبله رسید. این ستاره ابتدا استایل شوت‌زنی گرفت، اما سپس با یک سرتوپ فوق‌العاده فرانکی دی‌یونگ را از میان برداشت و شوتی محکم را روانه دروازه کرد. قدرت شوت به حدی بود که مارک آندره ترشتگن نتوانست کاری از پیش ببرد و توپ به شکل محکمی به تور چسبید. نکته جالب‌تر آنجا بود که دمبله پس از گلزنی به‌شدت خوشحالی کرد و نشان داد که دوران ۶ ساله حضورش در بارسلونا را فراموش کرده است.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

در دقیقه ۵۱ روی یک همکاری عالی، فابین رویز در پشت محوطه بارسا صاحب توپ شد. او در زمانی مناسب توپ را به درون محوطه جریمه فرستاد. ویتینیا که ثانیه‌هایی قبل از پاس از میان مدافعان بارسا فرار کرده بود، در مقابل دروازه صاحب توپ شد و به راحتی گل دوم پاری سن ژرمن را به ثمر رساند تا بازی ۲-۱ شود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

بعد از کامبک پاری سن ژرمن، ژاوی دست به کار شد و با تعویض‌های جادویی اش نتیجه را دوباره به نفع تیم خود برگرداند. در دقیقه ۶۲ پدری تنها ثانیه‌هایی بعد از ورودش به زمین و در نخستین توپی که به دست آورد، با یک پاس رو به جلو بی نظیر و چیپ، رافینیا را در موقعیت تک به تک قرار داد و این ستاره برزیل سرضرب توپ را شوت کرد تا گل دوم خودش و تیمش را به ثمر برساند و بازی مساوی شود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

ژاوی در دقیقه ۷۵ کریستنسن را به زمین فرستاد و این بازیکن ۲ دقیقه بعد گل سوم بارسا را با یک ضربه سر روی کرنر دقیق گوندوغان به ثمر رساند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

در نهایت بارسلونا در پاریس با نتیجه سه بر دو پیروز شد تا ژاوی ضمن پیروزی مقابل مربی سابقش (انریکه) دست بالاتر را در بازی برگشت در بارسلون داشته باشد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا