ورزشی

پاداش برد سپاهان هفته آینده به حساب استقلالی‌ها واریز می‌شود

۲۱:۲۲ – ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۹۴۷۷ ۲۱:۲۲ – ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۹۴۷۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF پاداش برد سپاهان هفته آینده به حساب استقلالی‌ها واریز می‌شود پاداش برد سپاهان هفته آینده به حساب استقلالی‌ها واریز می‌شود ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که پاداش برد سپاهان به همراه ۲ پاداش عقب افتاده، اوایل هفته آینده به حساب مربیان و بازیکنان این تیم واریز خواهد شد.

تیم فوتبال استقلال در این فصل با هدایت جواد نکونام نتایج خوبی گرفته است و با کسب ۳۹ امتیاز در جایگاه اول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد.

آبی‌پوشان در هفته هجدهم لیگ برتر موفق شدند در دیداری حساس و سرنوشت‌ساز برابر سپاهان به برتری رسیده و سه امتیاز کامل را به دست آورند.

مدیران استقلال برای پیروزی در این بازی پاداش ویژه‌ای در نظر گرفته بودند که گفته می‌شود با پاداش‌های دیگری که به آبی‌ها اختصاص یافته است، تفاوت دارد.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که پاداش این مسابقه به همراه ۲ پاداش عقب افتاده پیروزی برابر تیم‌های صنعت نفت آبادان و پیکان تهران، اوایل هفته آینده به حساب مربیان و بازیکنان این تیم واریز خواهد شد.

تیم استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر، جمعه این هفته به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا