ورزشی

وردربرمن ۱-۲ دورتموند/ زنبور‌ها ۱۰ نفره رتبه چهارم را پس گرفتند + فیلم

۲۳:۵۹ – ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۷۱۶۸ ۲۳:۵۹ – ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۷۱۶۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF بوندسلیگای آلمان؛ وردربرمن ۱-۲ دورتموند/ زنبور‌ها ۱۰ نفره رتبه چهارم را پس گرفتند + فیلم وردربرمن ۱-۲ دورتموند/ زنبور‌ها ۱۰ نفره رتبه چهارم را پس گرفتند + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

شاگردان ادین ترزیچ با وجود اینکه یک نیمه کامل ۱۰ نفره به کار ادامه دادند، توانستند با سه امتیاز ورزشگاه وزراشتادیون را ترک کنند.

دورتموند در هفته بیست و پنجم رقابت‌های بوندسلیگا امشب خارج از خانه به مصاف وردربرمن رفت که با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید.

دورتموند برای حفظ جایگاه چهارمی و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیاز به یک برد حتمی در خانه حریف داشت و با گل‌های مالن و سانچو به این برد دست یافت. ضمن آنکه آن‌ها در اواخر نیمه نخست با اخراج سابیتزر ۱۰ نفره به بازی ادامه دادند.

دورتموند با این پیروزی ۴۷ امتیازی شد و دوباره رتبه چهارم را از لایپزیش پس گرفت تا نبرد بر سر سهمیه لیگ قهرمانان بین این دو تیم داغ‌تر شود. وردربرمن هم با ۳۰ امتیاز در رتبه نهم است.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا