ورزشی

واکنش باشگاه استقلال به شایعه برگزاری بازی بدون تماشاگر استقلال مقابل هوادار

۱۹:۴۸ – ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۱۵۷۳ ۱۹:۴۸ – ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۱۵۷۳ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF واکنش باشگاه استقلال به شایعه برگزاری بازی بدون تماشاگر استقلال مقابل هوادار واکنش باشگاه استقلال به شایعه برگزاری بازی بدون تماشاگر استقلال مقابل هوادار ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه فوتبال استقلال در آستانه دیدار با هوادار بیانیه‌ای صادر کرد.

در فاصله کمتر از دو روز تا بازی هفته بیست و یکم استقلال ایران برابر هوادار، زمزمه‌های عجیبی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه بازی قرار است بدون تماشاگر باشد.

مدیریت و اعضای کادرفنی استقلال امیدوارند این زمزمه‌ها در حد شایعه باشد چرا که حضور در ورزشگاه و حمایت از استقلال حق طبیعی هواداران فهیم مجموعه آبی است و وقتی استقلال از بازی با حضور تماشاگر محروم نیست، نباید این حق از آنها سلب شود.

به یاد داریم پیش از این در شرایطی که پرسپولیس در همین ورزشگاه دستگردی میهمان پیکان بود، وقتی اعتراض کرد، مسئولان برگزار کننده لیگ برتر بازی را به ورزشگاه آزادی بردند و انصاف حکم می‌کند بازی استقلال و هوادار نیز با حضور تماشاگر در هر زمین و زمان مدنظر مسئولان برگزار شود.

اگر ورزشگاه دستگردی ظرفیت لازم برای پذیرایی از تماشاگر را ندارد، سازمان لیگ می‌تواند این بازی را به زمین دیگری منتقل کند.

استقلال محق است آخرین بازی خود در سال رو به پایان ۱۴۰۲ را در حضور تماشاگران طرفدار خود برگزار کند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا