ورزشی

هوادار ۲ – ۱ شمس‌آذر/ پیروزی مسعود شجاعی در دوئل با دقیقی

۱۷:۰۵ – ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۱۱۸ ۱۷:۰۵ – ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۱۱۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ برتر فوتبال؛ هوادار ۲ – ۱ شمس‌آذر/ پیروزی مسعود شجاعی در دوئل با دقیقی هوادار ۲ - ۱ شمس‌آذر/ پیروزی مسعود شجاعی در دوئل با دقیقی ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

هوادار تهران موفق شد مقابل شمس آذر کامبک بزند و شکست یک بر صفر را به پیروزی تبدیل کند.

هوادار تهران در هفته هفدهم لیگ برتر میزبان شمس آذر قزوین بود که با نتیجه دو بر یک به برتری رسید.

شرح گل:

هوادار صفر- شمس آذر قزوین یک (دقیقه ۱۲: عیسی مرادی): بازیکنان میهمان مدافعان هوادار را غافلگیر کردند و با پاس خوب محمد پاپی، عیسی مرادی در محوطه جریمه توپ را درون دروازه هوادار قرار داد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

هوادار یک- شمس آذر یک (دقیقه ۱۴: کریم اسلامی): در حالی که لحظات کوتاهی از خوشحالی حریف می‌گذشت، با فرار خوب کریم اسلامی و ضربه دقیق او، هوادار خیلی زود به گل تساوی دست یافت.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

هوادار دو- شمس آذر یک (دقیقه ۶۵: محسن سفید چقایی): امین قاسمی‌نژاد با یک دریبل دو طرفه پشت محوطه توپرا جلو برد و با پاس عالی‌اش محسن سفیدچقایی را راه انداخت و این بازیکن از روی خط محوطه با شوت خوبش توپ را درون دروازه حریف جای داد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

ضمن آن که هوادار در این بازی صاحب یک ضربه پنالتی هم شد که ضربه پای چپ امین قاسمی نژاد از روی نقطه پنالتی به زیبایی توسط علیرضا جعفرپور مهار شد تا بازی مساوی بماند‌.

علیرضا فغانی داور باتجربه و سابق فوتبال ایران که چندی پیش روز‌های جنجالی‌ای را در جام ملت‌های آسیای قطر پشت سر گذاشت، از استرالیا به ایران برگشته و برای تماشای این بازی به ورزشگاه دستگردی آمد و اگرچه مسئولان برگزاری در تلاش بودند که او در جایگاه ویژه بنشیند، اما فغانی قبول نکرد و روی سکو نشست.

مسعود شجاعی که با نشستن روی نیمکت هوادار این تیم را متحول کرده توانست با این پیروزی تیمش را ۱۸ امتیازی کند، اما در جایگاه یازدهم باقی ماندند. شمس آذر هم با ۲۱ امتیاز نهم است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا