ورزشی

نفت آبادان ۰ – ۲ فولاد/ آل‌نعمه فاتح دربی خوزستان

۱۸:۲۰ – ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۱۷۴ ۱۸:۲۰ – ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۱۷۴ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ برتر فوتبال؛ نفت آبادان ۰ – ۲ فولاد/ آل‌نعمه فاتح دربی خوزستان نفت آبادان ۰ - ۲ فولاد/ آل‌نعمه فاتح دربی خوزستان ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

دربی خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر با پیروزی دو بر صفر فولاد به پایان رسید.

در ادامه دیدار‌های هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت ۱۶ تیم‌های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان در دربی خوزستان به مصاف هم رفتند که فولاد با دو گل به پیروزی رسید.

سهراب بختیاری‌زاده و احمد آل‌نعمه دو مدافع سابق فوتبال ایران تیم‌های نفت و فولاد را در این مسابقه هدایت کردند و در دومین حضور خود روی نیمکت به دنبال خارج کردن تیم خود از بحران بودند که آل نعمه موفق عمل کرد و توانست پیروز شود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

گل اول این دیدار در دقیقه ۷۳ توسط موسی کولیبالی به ثمر رسید. ارسال سعید واسعی از نقطه کرنر با ضربه سر ساسان انصاری و واکنش پارسا همراه شد و موسی کولیبالی دروازه خالی را باز کرد. مجتبی نجاریان هم در دقیقه ۹۶ گل دوم را زد.

فولاد با این پیروزی ۱۸ امتیازی شد و در رتبه دوازدهم باقی ماند، اما از منطقه خطر سقوط کاملا فاصله گرفت. صنعت نفت هم با ۱۱ امتیاز قعرنشین است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا