ورزشی

نصیرشلال: دهدار نتوانست ذهن خودش را مدیریت کند

۱۸:۰۱ – ۲۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۷۴۵۱ ۱۸:۰۱ – ۲۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۷۴۵۱ ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF نصیرشلال: دهدار نتوانست ذهن خودش را مدیریت کند نصیرشلال: دهدار نتوانست ذهن خودش را مدیریت کند ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: بار روحی زیادی روی دهدار بود و او در دو حرکت پایانی نتوانست این موضوع را در ذهن خودش مدیریت کند.

نواب نصیرشلال سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری درباره ناکامی رضا دهدار ملی‌پوش دسته ۱۰۲ کیلوگرم ایران در کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس اظهار داشت: دهدار در یک‌ضرب رکوردی را زده بود که هیچ وقت موفق به ثبت آن نشده بود. شرایط بدنی او در دوضرب هم خوب بود، اما متأسفانه بعد از اینکه وزنه ۲۱۴ را بار اول از دست داد، در تلاش آخر هم وزنه را خوب فیکس نکرد و موفق به مهار وزنه نشد.

او ادامه داد: فکر می‌کنم بار روحی زیادی روی دهدار بود و او در دو حرکت پایانی نتوانست این موضوع را در ذهن خودش مدیریت کند.

نصیرشلال تصریح کرد: پشت هر موفقیت یا هر شکستی یک گروه بزرگ از خانواده، مربی، دوستان، هم‌تیمی‌ها و مسئولانی که زحمت می‌کشند، حضور دارند. به هر حال شرایط مسابقه هم با تمرین متفاوت است. دهدار تلاش خودش را کرد و در یک‌ضرب عالی بود، اما در دوضرب موفق نبود.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: من هم باورم نمی‌شد که دهدار وزنه ۲۱۴ کیلوگرمی را از دست بدهد. ما نیم‌نگاهی به مهار وزنه ۲۲۰ کیلوگرکی داشتیم، توسط، چون بدنش واقعاً آماده بود، اما متأسفانه با وجود بدن آماده‌ای که داشت، نتوانست وزنه مورد نظر را مهار کند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا