ورزشی

نارضایتی عمانی‌ها از برانكو

۱۱:۳۴ – ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۳۳۷۵ ۱۱:۳۴ – ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۳۳۷۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF نارضایتی عمانی‌ها از برانكو نارضایتی عمانی‌ها از برانكو ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

طبق اعلام روزنامه عمان هواداران فوتبال از عملکرد تیم تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ در جام ملت‌های آسیا راضی نیستند.

تیم ملی فوتبال عمان با هدایت برانکو ایوانکوویچ در دو بازی نخستش در جام ملت‌های آسیا برابر عربستان و تایلند تنها یک امتیاز را به دست آورده است و برای صعود به دور حذفی به پیروزی برابر قرقیزستان در بازی پایانی نیاز دارد.

روزنامه «عمان» در گزارشی به انتقاد از برانکو پرداخت و نوشت: مردم از عملکرد تیم ملی فوتبال عمان آن هم بعد از چهار سال حضور برانکو در نیمکت تیم ملی راضی نیستند و انتظار داشتند که تیم تحت هدایت برانکو عملکرد بهتری را از خود نشان دهد.

این روزنامه همچنین به انتقاد از نمایش شاگردان برانکو در دیدار برابر تایلند و کسب تساوی در این بازی پرداخت و نوشت که انتظار می‌رود استراتژی تیم در بازی پایانی برابر قرقیزستان تغییر کند و شاگردان برانکو بازی بهتر و هجومی‌تری را به نمایش بگذارند.

برانکو تا پایان جام ملت‌های آسیا با عمان قرارداد دارد و به نظر می‌رسد که قرارداد این سرمربی باتجربه کروات تمدید نخواهد شد و جدایی او قطعی به نظر می‌رسد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا