ورزشی

میلان، پراگ را به آتش کشید/ صعود بنفیکا و وستهم و حذف ویارئال

۰۰:۰۶ – ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۱۱۱۱ ۰۰:۰۶ – ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۱۱۱۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ اروپا؛ میلان، پراگ را به آتش کشید/ صعود بنفیکا و وستهم و حذف ویارئال میلان، پراگ را به آتش کشید/ صعود بنفیکا و وستهم و حذف ویارئال ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مسابقات لیگ اروپا با صعود تیم‌های میلان، بنفیکا، وستهم و مارسی پیگیری شد.

در چارچوب دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه، چهار دیدار همزمان برگزار شد که در مهمترین مسابقه تیم میلان مهمان اسلاویا پراگ جمهوری چک بود که کار سختی مقابل این حریف نداشت و با نتیجه سه بر یک پیروز شد. روسونری بازی رفت را هم در سن سیرو، چهار بر دو برده بود تا با پیروزی هفت بر سه در مجموع دو مسابقه به دور بعد صعود کند.

در دقیقه ۹ بازی مانیان برای جمع کردن پاس رو به عقب هم‌تیمی‌اش از دروازه خارج شد. او توانست توپ را دفع کند، اما با توماس ولچک، بازیکن حریف که در حال تعقیب توپ بود، برخورد بدی داشت و همین باعث شد او به زمین بیفتد. کادر پزشکی بلافاصله به زمین رفتند و اقدامات لازم را برای بهبود زانوی راست این دروازه‌بان انجام دادند. مانیان پس از این لحظات، توانست تا دقیقه ۲۰ در زمین باشد و حتی یک سیو هم با پای آسیب‌دیده‌اش انجام دهد، اما دوباره به زمین افتاد و تعویض شد تا یک شوک به پیولی وارد شود. البته اخراج توماس هولس از تیم میزبان در همان دقیقه بعد یک شوک هم به تیم اسلاویا پراگ وارد کرد.

پس از آن، میلان تا پایان نیمه نخست سه گل به ثمر رساند تا کار حریف را در همان نیمه اول تمام کرده باشد. کریستین پولیشیچ، روبن لوفتوس چیک و رافائل لیائو گلزنان روسونری بودند. در نیمه دوم تیم ۱۰ نفره اسلاویا فقط یکی از گل‌ها را جبران کرد تا شکست سختی در مجموع دو مسابقه بخورد و میلان به جمع هشت تیم برتر راه یابد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

در سایر بازی‌های همزمان، وستهم انگلیس با پنج گل مهمان فرایبورگ آلمان را درهم کوبید و در مجموع با پیروزی پنج – یک صعود کرد. بنفیکا هم پس از تساوی دو بر دو در پرتغال مقابل رنجرز، امشب در اسکاتلند میزبانش را با یک گل شکست داد و راهی دور بعد شد و ویارئال اسپانیا سه بر یک مارسی فرانسه را مغلوب کرد، اما به دلیل شکست سنگین چهار بر صفر در بازی رفت در فرانسه، در مجموع پنج – سه باخت و حذف شد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا