ورزشی

مونزا ۱ – ۴ آاس رم/ جالوروسی با دروسی به اوج رسید + فیلم

۲۲:۵۸ – ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۱۷۸۷ ۲۲:۵۸ – ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۱۷۸۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF سری آ ایتالیا؛ مونزا ۱ – ۴ آاس رم/ جالوروسی با دروسی به اوج رسید + فیلم مونزا ۱ - ۴ آاس رم/ جالوروسی با دروسی به اوج رسید + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

دروسی با درخشش دیبالا، لوکاکو و پلگرینی در هفتمین بازی به عنوان سرمربی رم در سری آ، ششمین برد خود را جشن گرفت.

در ادامه مسابقات هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا، تیم رم مهمان مونزا بود که با نتیجه چهار بر یک به پیروزی رسید.

در دقیقه ۳۸ رم به گل اول رسید. روملو لوکاکو درون محوطه جریمه پلیگرینی را پیدا کرد و این ستاره هم ضربه پای چپ خود را به زیبایی و در نهایت دقت به کنج سمت راست دروازه فرستاد. تنها ۴ دقیقه بعد رم به گل دوم رسید. این بار خود لوکاکو توانستاس دقیق دیبالا را در مرکز محوطه جریمه دریافت کند و محکم با پای چپ آن را مستقیم به وسط دروازه بفرستد.

رم در اولین اقدام خود در نیمه دوم در دقیقه ۶۳، روی یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه، توسط پائولو دیبالا به گل رسید. ضربه پای چپ این بازیکن به کنج سمت راست دروازه رفت. در دقیقه ۸۲، رم با خطای مدافعان حریف روی دیبالا ضاحب ضربه پنالتی شد که لئاندرو پاردس، با ضربه‌ای دقیق به سمت راست و بالای دروازه آن را به گل چهارم رم تبدیل کرد.

مونزا توانست ۵ دقیقه بعد یکی از گل‌های خورده را جبران کند. کاربونی بعد از فرصت سوزی‌های فراوان درون محوطه جریمه، از پشت محوطه با پای چپ اقدام به شوت زنی کرد و موفق شد دروازه میال سویلر را باز کند.

بازی در نهایت با نتیجه ۴ – ۱ به اتمام رسید و رم با ۴۷ امتیاز در رده پنجم و در یک امتیازی بولونیا در رده چهارم قرار گرفت تا به کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوارتر شود.

سردار آزمون در این مسابقه برای رم به میدان نیامد.

دروسی از زمان نشستن روی نیمکت جالوروسی و جانشینی مورینیو، شش برد و تنها یک باخت مقابل اینتر در سری آ کسب کرده و توانسته رم را کاملا متحول کند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا