ورزشی

مورایس: الهلال قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم

۰۸:۰۵ – ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۳۱۷ ۰۸:۰۵ – ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۵۳۱۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF مورایس: الهلال قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم مورایس: الهلال قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره شکست تیمش برابر تیم الهلال عربستان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی را بیان کرد.

ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره شکست تیمش برابر تیم الهلال عربستان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: از هر ۲ تیم بازی خوب و جو خیلی خوبی را در ورزشگاه شاهد بودیم. بازی لیگ قهرمانان آسیا بود، الهلال تیم قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم، هم ما و هم تیم حریف شانس گلزنی داشتیم که گل نزدیم، بازی تا زمانی که ۱۱ مقابل ۱۱ بود بالانس خوبی داشت.

او درباره آمادگی الهلال تصریح کرد: نمی‌خواهم بی‌ادب باشم و باید محترمانه جواب دهم، فکر نمی‌کنم به سطح اروپا برسند؛ بازیکنان خوبی دارند، اما باید اروپا بازی کنند تا بدانند در اروپا چه اتفاقی می‌افتد. بهترین ترکیب عربستان و آسیا را دارند و آرزوی موفقیت برای آن‌ها در آینده دارم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: به دنبال این هستیم که به عنوان یک تیم برنده باشیم، به سازماندهی تیم تکیه می‌کنیم، کیفیت خودمان را داریم و زیاد به حریفان فکر نمی‌کنیم، به تیم خودم بیشتر فکر می‌کنم؛ الهلال تیم خوبی دارد، بازی کردن مقابل آن‌ها ساده نیست، چه برسد با یک بازیکن کم‌تر که در هر ۲ بازی رفت و برگشت این اتفاق افتاد.

او درباره داوری بیان کرد: آرزو می‌کنم داور کارش را درست انجان داده باشد و باور دارم برای بهترین خودشان اینجا هستند، نمی‌شود گفت، نظر دیگری روی این اتفاقات داشته باشم، شاید به چیزی که به نفع خودم است، فکر کنم و بعد از آن بفهمم اشتباه کردم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پایان گفت: در ایران و اینجا شاید داور می‌توانست با کارت زرد لحظه را خاتمه دهد، معمولا تصمیم اول درست‌ترین است، اما وقتی به VAR می‌روید، وقت دارید به چیز‌های دیگری فکر کنید که این اتفاق افتاد. به بازیکنان خودم تبریک می‌گویم، تیم مقابل جابجایی خطوط مختلف تیم مقابل خوب بود و در کل بازی بسیار زیبایی را شاهد بودیم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا