ورزشی

منچسترسیتی ۴-۱ استون ویلا/ فودن، سیتیزن‌ها را در کورس نگه داشت+ فیلم

۰۲:۳۴ – ۱۶ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۴۱۱۶ ۰۲:۳۴ – ۱۶ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۴۱۱۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ برتر انگلیس؛ منچسترسیتی ۴-۱ استون ویلا/ فودن، سیتیزن‌ها را در کورس نگه داشت+ فیلم منچسترسیتی ۴-۱ استون ویلا/ فودن، سیتیزن‌ها را در کورس نگه داشت+ فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

در روز نیمکت‌نشینی هالند و دی بروینه، فودن بار دیگر درخشید تا جنگ قهرمانی لیگ برتر ادامه داشته باشد.

در ادامه دیدار‌های هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه، تیم منچسترسیتی میزبان استون ویلا بود که با نتیجه چهار بر یک به پیروزی رسید.

شاگردان اونای امری در مسابقه رفت در ورزشگاه ویلا پارک با تک گل لئون بیلی به پیروزی رسیده بودند و یکی از سه شکست فصل شاگردان پپ را رقم زدند و امشب سیتیزن‌ها در اتحاد انتقام شکست بازی رفت را هم گرفتند.

رودری در همان ابتدای مسابقه تیمش را پیش انداخت، اما استون‌ویلا به سرعت به بازی برگشت و توسط جان دوران کار را به برابری کشید. با این حال فیل فودن با یک ضربه آزاد هوشمندانه در انتهای نیمه اول بار دیگر میزبان را به تیم برنده تبدیل کرد و پیروزی ارزشمند منچسترسیتی را با یک شوت زمینی عالی در نیمه دوم تثبیت کرد.

با این نتیجه منچسترسیتی همچون آرسنال ۶۷ امتیازی شد و در رتبه سوم جدول باقی ماند. استون ویلا هم با ۵۹ امتیاز در رتبه چهارم ماند و حالا خطر از دست دادن جایگاهش را از سوی تاتنهام حس می‌کند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا