ورزشی

معرفی نفرات برتر مسابقات دستجات اسکیت سرعت در بخش پسران

۱۱:۳۲ – ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۹۵۰ ۱۱:۳۲ – ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۹۵۰ ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF معرفی نفرات برتر مسابقات دستجات اسکیت سرعت در بخش پسران معرفی نفرات برتر مسابقات دستجات اسکیت سرعت در بخش پسران ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی با معرفی نفرات برتر در بخش پسران به پایان رسید.

مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی به میزبانی استان مرکزی برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.

در آغاز روز نخست این رقابت‌ها اسکیت بازان در بخش پسران و در مواد ۲۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر به رقابت با یکدیگر پرداختند تا نفرات برتر این رویداد مشخص شوند.

در رده سنی جوانان و در ماده ۲۰۰ متر آروین نجفی ارمندی، محمد امین غزنوی و امیرمهدی صمدی دینانی به ترتیب جایگاه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در رده سنی بزرگسالان محمد سروش مهر، میلاد صالحی و آزاد همتی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

در ماده ۵۰۰ متر و در رده سنی جوانان عطا قادری، امیرمهدی صمدی دینانی و یوسف صالحی با پیشی گرفتن از سایرین سه نفر برتر این رقابت را تشکیل دادند.

در رده سنی بزرگسالان نیز محمد صالحی، کیارش شاه محمدی و فرهاد میرزازاده به ترتیب جایگاه اول تا سوم را به دست آورند.

در ماده ۱۰۰۰ متر و در رده سنی جوانان پس از پایان مرحله مقدماتی و رقابت شانزده اسکیت باز، هشت نفر برتر جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کردند و در نهایت با برگزاری این مسابقه، آرمان کرمی، مهدی حیدر و محمد ماهان ابرغم قادری توانستند به ترتیب عناوین اول تا سومی را تصاحب کنند.

در رده سنی بزرگسالان نیز با برگزاری مرحله مقدماتی و همچنین فینال، در نهایت محمد امین حیدری، امیر بهزادی بروجنی و داوود میرمحمد صادقی به ترتیب جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است مسابقات بخش بانوان هم پیگیری خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا