ورزشی

مشکل بدهی استقلال به سانتاکلارا حل شده است

۱۹:۵۶ – ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۱۳۹۰ ۱۹:۵۶ – ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۱۳۹۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF مشکل بدهی استقلال به سانتاکلارا حل شده است مشکل بدهی استقلال به سانتاکلارا حل شده است ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه استقلال مبلغ مورد نیاز باشگاه سانتاکلارا را فراهم کرده است و خطری از این بابت آبی‌ها را تهدید نمی‌کند.

هواداران استقلال در روزها و ساعت‌های اخیر نگران پرداخت نشدن بدهی تیم به باشگاه سانتاکلارا و عدم صدور مجوز حرفه‌ای آبی‌ها بودند ولی این مشکل در روزهای گذشته حل شده و مدارک مربوط به این موضوع در سامانه فدراسیون بارگذاری شده است.
بدهی استقلال به باشگاه پرتغالی ۵۳۰ هزار دلار بود که ۳۰۰ هزار از این مبلغ توسط فیفا و از محل درآمد آبی‌ها به حساب تیم سانتاکلارا پرداخت شده است. ۲۳۰ هزار دلار باقیمانده هم از طریق صرافی ارسال شده ولی چون ممکن بود مثل دفعات قبل پول به حساب سانتاکلارا ننشیند توافق‌نامه ای با تیم پرتغالی به امضا رسید که بر مبنای آن استقلال موظف است بدهی این تیم را در دو قسط ۱۰۰ و ۱۳۰ هزار دلاری تا پایان فصل پرداخت کند.
اگر ۲۳۰ هزار دلار به حساب سانتاکلارا بنشیند پرداخت دو قسط کنسل و پنجره نقل و انتقالاتی آبی‌ها هم باز می‌شود و اگر پول در حساب ننشیند باز هم مشکلی مجوز حرفه‌ای استقلال و حضور این تیم در آسیا را تهدید نمی‌کند. مدارک مربوط به این توافقنامه بارگزاری شده تا خیال آبی‌ها از این پرونده راحت باشد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا