ورزشی

مسابقات جهانی بوکس گزینشی المپیک/ قشلاقی در مبارزه‌ای نفس‌گیر به پیروزی رسید

۲۳:۵۰ – ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۶۳۵۰ ۲۳:۵۰ – ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۶۳۵۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF مسابقات جهانی بوکس گزینشی المپیک/ قشلاقی در مبارزه‌ای نفس‌گیر به پیروزی رسید مسابقات جهانی بوکس گزینشی المپیک/ قشلاقی در مبارزه‌ای نفس‌گیر به پیروزی رسید ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

میثم قشلاقی به دومین پیروزی خود در رقابت‌های جهانی گزینشی المپیک پاریس دست یافت.

رقابت‌های جهانی بوکس، گزینشی المپیک پاریس از روز یکشنبه با حضور ۶۳۲ بوکسور از ۱۱۲ کشور در شهر بوستو آرسیتسیو (لُمباردی‌) ایتالیا آغاز ‌شده و تا بیست و یکم همین‌ماه ادامه دارد. این مسابقات، حکم انتخابی المپیک پاریس را دارد و چهار نفر برتر هر وزن، مسافر المپیک می‌شوند.
بر این اساس، جمعه شب و در وزن ۸۰ کیلوگرم، میثم قشلاقی که در گام نخست موفق به شکست نماینده هند شده بود با هکتور آگوئرو از مکزیک روی رینگ رفت و در مبارزه‌ای نفس‌گیر به برتری‌ دست یافت. قشلاقی در مرحله یک‌هشتم با برنده بلغارستان و هلند روبه‌رو‌ می‌شود.
از حدود ساعت ۳۰ دقیقه بامداد و در وزن ۵۷ کیلوگرم، دانیال شه‌بخش که ابتدا بوکسور مطرحی از ونزوئلا را شکست داده است، با شکور‌ اوزوف‌ از ترکمنستان مبارزه می‌کند. دانیال در صورت برتری، با برنده جدال نمایندگان فیلیپین و آلمان روبه‌رو می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا