ورزشی

مسابقات تنیس دیویس کاپ/ ایران و استونی به تساوی رسیدند

۱۶:۱۰ – ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۱۵۰۲ ۱۶:۱۰ – ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۱۵۰۲ ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF مسابقات تنیس دیویس کاپ/ ایران و استونی به تساوی رسیدند مسابقات تنیس دیویس کاپ/ ایران و استونی به تساوی رسیدند ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم‌های ملی تنیس ایران و استونی در دیدار نخست خود در مسابقات تنیس دیویس کاپ به تساوی رسیدند.

تیم ملی تنیس کشورمان در روز نخست مرحله پلی‌آف گروه ۲ جهانی مسابقات تنیس دیویس کاپ در کلمبو سریلانکا به مصاف استونی رفت.

در نخستین دیدار انفرادی، حمیدرضا نداف با نتیجه ۳-۶ و ۰-۶ مقابل اولیوراوجاکا نتیجه را واگذار کرد، اما در دومین بازی سینا مقیمی موفق شد با ارائه نمایشی قابل تحسین، ۶-۱، ۵-۷ و ۴-۶ کریتسین تام را از پیش رو بردارد تا جدال دو تیم با تساوی یک بر یک در روز نخست به پایان برسد. به این ترتیب با کسب این نتیجه و تساوی یک بر یک ایران برابر استونی، نمایندگان کشورمان فردا در دیدار‌های حساس دونفره و انفرادی به مصاف استونی می‌روند تا تکلیف تیم برنده در این ررویداد مشخص شود.

در تیم ایران حمیدرضا نداف، سینا مقیمی، علی یزدانی، سامیارالیاسی و امیرحسین بادی حضور دارند. محمدرضا توکلی به عنوان سرمربی، آلدین ست کیچ و مهدی بهزادپور به عنوان مربی، فرید یزدان یار بدنساز و دکتر مهرشاد پورسعید (پزشک) به همراه فرشاد صفتی تیم اعزامی را همراهی می‌کنند.

داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس کشورمان نیز با حضور در سریلانکا به جمع ملی‌پوشان پیوست و در کلمبو حضور دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا