ورزشی

مردان تکواندو ایران در جام ریاست فدراسیون جهانی قهرمان شدند

۲۰:۱۱ – ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۸۹۰ ۲۰:۱۱ – ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۸۹۰ ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF مردان تکواندو ایران در جام ریاست فدراسیون جهانی قهرمان شدند مردان تکواندو ایران در جام ریاست فدراسیون جهانی قهرمان شدند ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

ششمین دوره مسابقات تکواندو بین‌المللی جام ریاست فدراسیون جهانی در بخش مردان با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.

ششمین دوره مسابقات تکواندو بین‌المللی جام ریاست فدراسیون جهانی که جمعه هفته گذشته با رقابت‌های بخش بانوان و حضور ۳۹۲ تکواندوکار از کشور‌های مختلف در سالن خانه تکواندو آغاز شده بود، عصر امروز با قهرمانی تیم مردان ایران به پایان رسید.

تکواندوکاران کشورمان با کسب ۶ مدال طلا، یک نقره و یک برنز عنوان قهرمانی این رقابت را به نام خود ثبت کردند. قزاقستان با یک طلا و ۳ برنز نایب قهرمان شد و اردن هم با یک طلا روی سکوی سوم ایستاد. تیم‌های جمهوری آذربایجان و پاکستان هم با حضور در رتبه‌های چهارم و پنجم به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند. پیش از این نیز، تیم بانوان ایرن به مقام نخست رسیده بود.

قهرمانی مردان تکواندو ایران در جام ریاست فدراسیون جهانی

در پایان این رقابت‌ها، علی خوش‌روش نماینده وزن ۷۴- کیلوگرم ایران به‌عنوان برترین تکواندوکار انتخاب شد. واردان قارامانیان از ارمنستان، جایزه بهترین مربی را از آن خود کرد و مغولستان نیز جام اخلاق را به دست آورد.

همچنین، چان هسین لیو از تایوان، ندهیم محمدخلاف از عراق، مهدی بهادری از ایران و سئونگ روک‌کیم از کره جنوبی به عنوان برترین داوران این رقابت‌ها انتخاب شدند.

منبع: ایرنا

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا