ورزشی

مراکش ۰ – ۲ آفریقای جنوبی/ حذف شگفتی ساز جام جهانی با فرصت سوزی اشرف حکیمی + فیلم

۰۷:۳۶ – ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۷۷۷۶ ۰۷:۳۶ – ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۷۷۷۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF جام ملت‌های آفریقا؛ مراکش ۰ – ۲ آفریقای جنوبی/ حذف شگفتی ساز جام جهانی با فرصت سوزی اشرف حکیمی + فیلم مراکش ۰ - ۲ آفریقای جنوبی/ حذف شگفتی ساز جام جهانی با فرصت سوزی اشرف حکیمی + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مراکش با قبول شکست ۲ – ۰ برابر آفریقای جنوبی از جام ملت‌های آفریقا کنار رفت.

تیم‌های آفریقای جنوبی و مراکش در مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آفریقا به مصاف هم رفتند که مراکش با دو گل شکست خورد و حذف شد.

مراکش که سال گذشته موفق به صعود به جمع ۴ تیم برتر جام جهانی شده بود و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام ملت‌های آفریقا به شمار می‌رفت، با حذف زودهنگام و دور از انتظار به ماجراجویی خود در این رقابت‌ها پایان داد.

در دقیقه ۵۷ نیمه دوم اویدنس ماکگوپا روی پاس تمبا زوانه با یاسین بونو تک به تک شد و گل اول را به ثمر رساند. مراکش در دقیقه ۸۴ فرصت به تساوی کشاندن بازی را داشت، اما اشرف حکیمی پنالتی خود را از دست داد و در ادامه آفریقای جنوبی گل دوم را وارد دروازه شیر‌های اطلس کرد. سفیان امرابط نیز در آخرین دقایق بازی با کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.

به این ترتیب مراکش هم بعد از مصر، سنگال، کامرون و غنا یکی دیگر از مدعیانیست که خیلی زود از جام کنار می‌رود. آفریقای جنوبی ۳ روز دیگر در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف کیپ ورد می‌رود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا