ورزشی

مدارک و مستندات مجوز حرفه‌ای استقلال بارگذاری شد

۲۰:۲۱ – ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۲۵۰۷ ۲۰:۲۱ – ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۲۵۰۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF مدارک و مستندات مجوز حرفه‌ای استقلال بارگذاری شد مدارک و مستندات مجوز حرفه‌ای استقلال بارگذاری شد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه استقلال مدارک و مستندات خود برای صدور مجوز حرفه‌ای را در سایت AFC بارگذاری کرد.

باشگاه استقلال تمامی مدارک و مستندات مرتبط با دریافت مجوز حرفه ای را تا قبل از پایان مهلت قانونی بارگذاری کرده است و هیچ گونه خطری از بابت مجوز حرفه‌‌ای استقلال را تهدید نمی‌کند.
به گزارش رسانه رسمی باشگاه استقلال، متاسفانه طی روزهای اخیر برخی افراد خاص به نیت شیطنت و مسموم کردن فضا، شروع به سناریو سازی و ایجاد دلهره برای هواداران استقلال کردند و با سو استفاده از سکوت باشگاه استقلال که قصد دارد در آرامش و به دور از تنش، وظیفه خود را به انجام برساند، تلاش کردند باشگاه استقلال را با شایعه ناتوانی در دریافت مجوز حرفه‌ای تخریب کنند اما هواداران استقلال مطمئن باشند باشگاه تمامی مدارک و مستندات لازم را جهت دریافت مجوز حرفه ای، به موقع و با دقت کامل بارگذاری کرده و همانگونه که پیش از این مدیرعامل باشگاه به هواداران محترم اطمینان داده بود هیچ گونه نگرانی و دغدغه بابت مجوز حرفه ای وجود ندارد.
همچنین بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نیز به دلیل پرونده سانتاکلارا بوده و خوشبختانه در این مقطع از فصل تاثیری روی عملکرد باشگاه ندارد و خللی در دریافت مجوز حرفه ای نیز ایجاد نخواهد کرد. پنجره نقل و انتقالات بعد از انتقال باقی مانده مبلغ طلب سانتاکلارا، باز خواهد شد.
باشگاه استقلال از هواداران فهیم خود تقاضا دارد توجه ای به شایعه سازی افرادی که آرامش استقلال را نشانه گرفته و در این مقطع حساس، قصد ایجاد تنش در مجموعه آبی را دارند، نداشته باشند و اخبار رسمی را از رسانه های باشگاه دنبال کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا