ورزشی

مخالفت ۱۲۰ هزارتایی هواداران پرسپولیس با سرمربی جدید

۱۷:۰۲ – ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۵۷۲۶ ۱۷:۰۲ – ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۵۷۲۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF مخالفت ۱۲۰ هزارتایی هواداران پرسپولیس با سرمربی جدید مخالفت ۱۲۰ هزارتایی هواداران پرسپولیس با سرمربی جدید ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

هواداران پرسپولیس واکنش گسترده‌ای به انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی این تیم داشته‌اند.

در شرایطی که حدود سه هفته اسامی بزرگ و نامدار در اطراف نیمکت سرخپوشان قرار داشت، در نهایت رضا درویش، دستیار یحیی گل‌محمدی را به عنوان سرمربی سرخپوشان برگزید تا اوسمار ناگهان در بزرگترین تجربه فوتبالی خود قرار بگیرد.

این در حالی است که اوسمار در نظرسنجی‌های مختلف جایگاه کاملا نازلی نسبت به برانکو ایوانکوویچ و سایر گزینه‌های خارجی پرسپولیس داشت، اما در نهایت موفق شد هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد و سرمربی این تیم شود.

این انتخاب باعث هجوم هواداران پرسپولیس به صفحه رسمی این باشگاه در فضای مجازی شد و در حالی که حدود ۲۴ ساعت از معرفی اوسمار به عنوان سرمربی در صفحه رسمی این باشگاه می‌گذرد، بیش از ۱۲۰ هزار نظر انتقادی در زیر پست باشگاه دیده می‌شود. نظر‌هایی که عمدتا با هشتگ‌های نه به اوسمار و اخراج درویش همراه است.

مخالفت ۱۲۰ هزارتایی هواداران پرسپولیس با سرمربی جدید

این عدد یک رکورد برای صفحه این باشگاه محسوب می‌شود و پیش از این ۴۳ هزار کامنت برای پست بازی الدحیل بیشترین نظر در صفحه باشگاه بود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا