ورزشی

محمدی: مقابل ترکمنستان بازی خیلی سختی داریم

۲۰:۰۶ – ۰۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۰۹۱ ۲۰:۰۶ – ۰۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۰۹۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF محمدی: مقابل ترکمنستان بازی خیلی سختی داریم محمدی: مقابل ترکمنستان بازی خیلی سختی داریم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص دیدار با ترکمنستان گفت: فردا بازی خیلی سختی داریم و امیدوارم بچه‌ها با تمام تمرکز بازی کنند تا بازی را ببریم.

میلاد محمدی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از مصاف تیم ملی ایران با ترکمنستان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ اظهار کرد: سال نو را به مردم عزیزمان تبریک می‌گویم. امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشند و طاعات و عبادات مردم عزیز هم مبارک باشد.

او درمورد جوان‌گرایی در لیست جدید تیم ملی گفت: بله خیلی‌ها آمدند و خیلی‌ها هم رفته‌اند. به بازیکنان جوانی که آمدند تبریک می‌گویم و امیدوارم که تیم ملی را نگه دارند و به اردو‌های بعدی هم دعوت شوند. به امید خدا بتوانیم همین شرایط را ادامه بدهیم و بازیکنان جوان بیایند تا به تیم ملی کمک کنند.

محمدی درباره بازی فردا گفت: همانطور که آقای قلعه‌نویی گفتند در آسیا الان همه تیم‌ها قوی شده‌اند و فردا هم یک بازی خیلی سختی داریم و امیدوارم بچه‌ها با تمام تمرکز بازی کنند تا بازی را ببریم. در جام ملت‌ها هم دیدیم که همه تیم‌ها خوب ظاهر شدند. امیدواریم که بازی به بازی خوب پیش برویم و دل مردم را شاد کنیم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا