ورزشی

محبی: بردن ژاپن با یکدلی و اتحاد تیم ملی به دست آمد

۱۹:۲۰ – ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۰۵۹۸ ۱۹:۲۰ – ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۰۵۹۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF محبی: بردن ژاپن با یکدلی و اتحاد تیم ملی به دست آمد محبی: بردن ژاپن با یکدلی و اتحاد تیم ملی به دست آمد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: برد برابر تیم ملی ژاپن با یکدلی و اتحاد بازیکنان کسب شد.

محمد محبی، بازیکن تیم ملی فوتبال بعد از برتری برابر ژاپن و صعود به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم بازی را ببریم. هر ۲ تیم در سطح فوق‌العاده‌ای بازی می‌کردند. بازی سختی بود سطح بازی از آسیا فراتر بود. از همه بازیکنان تشکر می‌کنم. مردم ایران هم خیلی ما را دعا کردند و از همه آن‌ها ممنونم. امیدوارم دست پر به کشور برگردیم و باعث سربلندی ایران شویم.

او افزود: به هر تیمی که روبه‌روی ما قرار می‌گیرد احترام می‌گذارم. شما به این اشاره کردید که ما در جام ملت‌های آسیا تا به حال ژاپن را شکست نداده بودیم، اما تا به حال به این موضوع فکر نکرده بودم. ما تمرکزمان را روی پنل تاکتیکی خودمان گذاشتیم و سعی می‌کردیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. امروز یکی از بهترین بازی‌های تاریخ ایران را انجام دادیم. مهدی طارمی دیشب نیم ساعت با من صحبت کرد و کمک کرد امروز بدون استرس با تمرکز بالا بازی کنم و فشار بازی روی من تاثیر نگذارد.

محبی گفت: امروز جای مرتضی پورعلی‌گنجی، صادق محرمی و مجید حسینی خالی بود. این برد از یکدلی و اتحاد تیم ملی به دست آمد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا